Netgear RAX40-100PES

Kód: 9369
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: NETGEAR
5 049 Kč 4 173 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Wi-Fi router • Wi-Fi 6 (802.11ax) • práce ve dvou pásmech • rychlost 600 + 2 400 Mb/s • technologie OFDMA, Smart Connect • 1× USB 3.0 (ReadySHARE) • rodičovská kontrola • ultra nízká latence • dvě výkonné externí antény • explicitní Beamforming+ (2,4 a 5 GHz) • pokročilé zabezpečení • podpora Amazon Alexa a Google Assistant • aplikace pro Android a iOS

Detailní informace

Detailní popis produktu

NETGEAR Nighthawk RAX40 (RAX40-100PES), černá

Máte v domácnosti hodně chytrých zařízení, nebo se prostě jen neobejdete bez stabilního a rychlého internetového připojení? Tak v tom případě budete přímo nadšeni z luxusně vypadajícího dvoupásmového Wi-Fi routeru NETGEAR Nighthawk RAX40, který vám umožní připojit až několik desítek zařízení naráz a pozvedne online zážitky na novou úroveň. Výborně se hodí nejen pro nerušené brouzdání po internetu, ale také náročné hraní online her nebo streamování videa ve vysoké kvalitě 4K a klidně i 8K.

Využívá vysoce moderní technologii Wi-Fi 6, pracující ve dvou pásmech, takže dokáže zajistit skvělé celkové rychlosti až 3 000 Mbit/s. Rovněž se můžete těšit i na nádherný černý vzhled, připomínající helmu temného rytíře. O dokonalé pokrytí i nejzazších koutů domácnosti se stará dvojice externích antén – a to i v případě, že žijete v domácnosti s více patry. Přenos dat je vždy bezpečný díky pokročilému šifrování.

Dvě pásma pro rychlé stahování, streamování a hraní

Router NETGEAR Nighthawk RAX40 k připojení využívá čtyř streamů (po dvou pro 2,4  GHz a 5 GHz), což umožní připojit v jednu chvíli více zařízení díky vysoké dvoupásmové kapacitě sítě a šířce kanálu 160 Hz (rychlost 600 Mbit/s v rámci 2,4 GHz a 2 400 Mbit/s v 5 GHz). Pásmo 2,4 GHz se skvěle hodí pro vyřizování e-mailů a procházení webových stránek (případně pro použití přes několik zdí), zatímco pásmo 5 GHz pro hraní on-line her a streamování HD či 4K videí.


 

Klíčové vlastnosti:

 • Wi-Fi router
 • Moderní standard Wi-Fi 6 a práce ve 2 pásmech přináší neskutečnou rychlost až 2 400 + 600 Mbit/s
 •  4krát vyšší kapacita připojení díky technologii OFDMA
 • Maximálně nízká odezva oproti standardním routerům
 • 5× gigabitový ethernetový port (1× WAN a 4× LAN)
 • Dvě antény pro solidní pokrytí bez mrtvých zón
 • Technologie NETGEAR Armor Smart Parental Controls pro vylepšené zabezpečení a ochranu
 • Snadné nastavení přes aplikaci NETGEAR Nighthawk App

 

Užijte si maximálně kvalitního a rychlého připojení k internetu s moderním Wi-Fi 6 routerem. Pracuje ve 2 pásmech a zajistí dokonalé pokrytí celé domácnosti stabilním internetovým signálem. Zatímco prvotní nastavení zvládnete s aplikací NETGEAR Nighthawk App za pár minut, vylepšené zabezpečení bude zajištěno technologií NETGEAR Armor s podporou 128bitového AES šifrování.

 

Připojí vás pomocí moderního standardu Wi-Fi 6

Moderní standard Wi-Fi 6 zajistí ještě rychlejší a stabilnější bezdrátové připojení v celé domácnosti. Snižuje latenci a nabídne zabezpečenou síť se čtyřnásobnou kapacitou pro připojení až několika desítek zařízení naráz. Ať už vlastníte zařízení s VR, více inteligentních spotřebičů, nebo jednoduše máte ve své domácnosti velké množství realizovaných spojení, Wi-Fi 6 s šířkou kanálu 160 MHz bude tím nejlepším řešením všech vašich požadavků.

NETGEAR Nighthawk RAX40 (RAX40-100PES)

 

Spousta pokročilých vlastností vyladí připojení k dokonalosti

Router ve své výbavě přináší spoustu pokročilých technologií, mezi které patří plná podpora funkcí OFDMA, aplikace Benchmark a spoustu dalších. Společně s Beamforming+ přinášejí nárůst výkonu o až 40 %, přičemž opomenuta nezůstala ani podpora hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant. Rovněž potěší i přítomnost portu typu USB 3.0 pro snadné bezdrátové sdílení obsahu pevného disku.

NETGEAR Nighthawk RAX40 (RAX40-100PES)

 

Spousta výpočetního výkonu pro i ty nejnáročnější datové přenosy

Uvnitř zařízení se skrývá výkonný dvoujádrový procesor, který bez sebemenšího problému vyhoví všem požadavkům i té nejvíce náročné herní sítě. V porovnání s předchozí Wi-Fi 6 platformou je schopen zásadním způsobem zvýšit maximální propustnost sítě, což zrychlí datové přenosy a vám poskytne ještě mnohem stabilnější zážitek z brouzdání po internetu, sledování oblíbeného obsahu nebo hraní her.

NETGEAR Nighthawk RAX40 (RAX40-100PES)

 

Snadné vytvoření inteligentní ultra rychlé domácí sítě

Vychutnejte si rychlé a stabilní Wi-Fi připojení i v případě, že se na více připojených zařízeních současně nahrávají videa, brouzdá po internetu či odesílají textové zprávy. Technologie OFDMA umožňuje efektivní plánování spotřeby dat, díky čemuž lze současně odesílat více přenosů zároveň. To má za následek významné navýšení kapacity domácí sítě a její optimální fungování.

NETGEAR Nighthawk RAX40 (RAX40-100PES)

 

4 datové toky pro maximum každodenní zábavy

Bavte se, aniž byste se museli strachovat o sílu vašeho signálu, či kapacitu sítě. Nighthawk RAX40 nabízí celkem čtyři streamy – dva v pásmu 2,4 GHz pásmu a dva v 5 GHz. Vám tak oproti minulosti umožní odesílat i přijímat podstatně větší množství dat, nebo maximálně hladce připojit více zařízení. Obecně platí, že čím větší počet bezdrátových streamů, tím větší dostupná šířka pásma a naopak menší zahlcení, což povede k vyšší stabilitě a rovnoměrnějšímu vytížení sítě i při datově náročných přenosech.

 

NETGEAR Nighthawk RAX40 (RAX40-100PES)

 

Rozšířené pokrytí se 2 anténami a technologií Beamforming+

Dvě externí antény dokáží vyslat silný a stabilní signál do každého zákoutí vašeho domova. Technologie Beamforming+ detekuje jednotlivá zařízení a soustředí sílu signálu bezdrátové sítě jejich směrem, přičemž upřednostňuje místa s dříve hůře dostupným signálem. Už nikdy tak nebudete muset řešit mrtvé zóny a místa se slabým připojením.

NETGEAR Nighthawk RAX40 (RAX40-100PES)

 

O bezpečí dat i online životů vašich dětí bude postaráno

Rozšířená podpora služeb VPN vám umožní připojit se k internetu, aniž byste museli navštěvovaným serverům prozrazovat svou identitu, či obejít regionální omezení. Podpora se vztahuje na platformy PC, MAC a nově i iOS a Android díky aplikaci Open VPN Connect. Vzdálené připojení tak bude záležitostí okamžiku a vše poběží maximálně stabilně. Potěší i pokročilé nástroje rodičovské kontroly s přehledným rozhraním Smart Parental Controls (vyžadováno předplatné). Vy tak budete moci získat data o používání všech zařízení a rozhodnout, jak často a jak dlouho bude moci vaše dítě připojení k internetu používat – včetně pokročilého filtrování obsahu.

NETGEAR Nighthawk RAX40 (RAX40-100PES)

 

Kompletní zabezpečení pro všechny uživatele

Procházejte internet v dokonalém bezpečí. Řešení NETGEAR Armor obsahuje pokročilé zabezpečení se 128bitovým AES šifrováním přináší nové možnosti pro účinnější boj s kyberhrozbami. Bezpečnější šifrování hesla Wi-Fi a vylepšená ochrana proti brute force útokům chrání vaši domácí Wi-Fi před nezvanými návštěvníky či útočníky a výsledkem je bezpečnější online prostor pro vás i další členy vaší rodiny. Samozřejmostí je i pokročilá rodičovská kontrola, takže přesně budete vědět, na jakých stránkách vaše dítě tráví nejvíce času, nebo budete moci ty škodlivé rovnou zakázat.

NETGEAR Nighthawk RAX40 (RAX40-100PES)
 

 Maximálně komfortní nastavení a správa

Prvotní instalace vám díky přehledné mobilní aplikaci Nighthawk app zabere pouhých 10 minut, a poté si již budete moci vychutnávat dokonale silný signál bezdrátové sítě. Rozhraní rovněž zajistí dokonalý přehled o stavu sítě, dovolí vám spustit test rychlosti, zobrazit právě připojená zařízení, či poskytne informace o placených službách od společnosti NETGEAR. Aplikace je bezplatně dostupná pro zařízení s operačními systémy Android a iOS.

NETGEAR Nighthawk RAX40 (RAX40-100PES)

 

Obsah balení:

 • 1× Wi-Fi router NETGEAR Nighthawk RAX40
 • 1× ethernetový kabel
 • 2× externí anténa
 • 1× napájecí adaptér
 • 1× instalační manuál

Doplňkové parametry

Kategorie: Access pointy a routery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: