Síťové prvky

Nejprodávanější

Svářečka optických vláken EasySplicer (POUŽITÁ)
28 790 Kč –42 %
Původně: 28 790 Kč  (–42 %)
16 790 Kč
(13 876 Kč bez DPH)
Aten CS-52A KVM přepínač Hybryd PS/2 kláv.,USB myš 2 PC, audio
 
1 190 Kč
(983 Kč bez DPH)
Zyxel NBG6615-EU0101F
Zyxel NBG6615-EU0101F
Skladem (9 ks)
Kód: 7818
 
950 Kč
(785 Kč bez DPH)
UNV NVR NVR301-08E2, 8 kanály, 1x HDD, easy
 
2 120 Kč
(1 752 Kč bez DPH)
Netgear AGM731F
Netgear AGM731F
Skladem (3 ks)
Kód: 7797
 
3 050 Kč
(2 521 Kč bez DPH)
82245602 LAPAC2600
 
5 300 Kč
(4 380 Kč bez DPH)
TP-Link TL-SF1016D
TP-Link TL-SF1016D
Skladem (5 ks)
Kód: 7335_XX
 
560 Kč
(560 Kč bez DPH)
Linksys MR6350-EU
Linksys MR6350-EU
Skladem (>10 ks)
Kód: 7248
 
1 900 Kč
(1 570 Kč bez DPH)
Turris MOX Classic
Turris MOX Classic
Skladem (1 ks)
Kód: 7182
 
6 190 Kč
(5 116 Kč bez DPH)
DATACOM CABLE MANAGER 1U 60x40 (2M) BLACK
 
840 Kč
(694 Kč bez DPH)
52 položek celkem
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 2m
Akce Tip
107 Kč bez DPH
129 Kč

Specifikace:Duplexní kabelKonektor s keramickou objímkouPrůměr kabelu 3 mmJednotlivě zabalené se zkušební zprávouBarva: RAL 4003Konektor 1:...

Kód: 5538
nedis dumcd10bk atrapa bezpecnostni kamery 103525700 kopie
Akce Novinka Tip
210 Kč bez DPH
254 Kč

Nedis DUMCD10BK - Atrapa Bezpečnostní Kamery | Kamera s kopulovým krytem | IP44 | Černá barva

Kód: 4083
Digitus mini GBIC (SFP) transceiver modul
Akce Tip
412 Kč bez DPH
499 Kč

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km, s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13

Kód: 5043
OEM Odrušovač pro Mikrotik RB wAP ODR-wAP
Akce Tip
412 Kč bez DPH
499 Kč

Odrušovač pro MikroTik RB wAP snižuje nežádoucí interferenční rušení ze zadní strany a z bočních stran. Ochraňuje signál jen v žádoucí...

Kód: 5586
TP-Link TL-SF1016D
Akce Tip
TP-Link TL-SF1016D
Skladem (5 ks)
560 Kč bez DPH
560 Kč

Přepínač TL-SF1016D Fast Ethernet je určen pro malé kanceláře nebo pracovní skupiny.

Kód: 7335_XX
ZyXEL NBG6604-EU0101F
Akce Tip
ZyXEL NBG6604-EU0101F
Skladem (>10 ks)
495 Kč bez DPH
599 Kč

Dvoupásmový bezdrátový router, čtyři antény, podpora standardu IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz a IEEE 802.11 a/n/ac 5 GHz, přenosová rychlost: až 300...

Kód: 6012
Digitus DN-81004-01 modul transceiveru SFP (Mini GBIC) 1.25 GBit/s 20 km Typ modulu LC
Akce Tip
536 Kč bez DPH
648 Kč

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20kms podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm"plug and play" spojení...

Kód: 6327
Radomové zakrytování pro UBNT AF60 a GBE-LR, 2 ks
Akce Tip
645 Kč bez DPH
780 Kč

Radomové zakrytování pro AF60 a GBE-LR od Ubiquiti Networks se skládá z předního radomu a bočního límce.   Díky zakrytování bezdrátové...

Kód: 4908
DATACOM CABLE MANAGER 1U 60x40 (2M) BLACK
Tip
694 Kč bez DPH
840 Kč

Vertikální vyvazovací panel je určen pro 19" stojanové rozvaděče o šířce 800 mm pro vertikální vyvázaní a vedení kabelů v rozvaděči.

Kód: 6879
D-Link DIR-842V2/E
Akce Tip
D-Link DIR-842V2/E
Skladem (6 ks)
701 Kč bez DPH
848 Kč

Wireless AC1200 Wi-Fi Gigabit Router   Bezdrátová specifikace 802.11ac Wave 2 poskytuje bleskově rychlé bezdrátové připojení se...

Kód: 5868
Zyxel NBG6615-EU0101F
Tip
Zyxel NBG6615-EU0101F
Skladem (9 ks)
785 Kč bez DPH
950 Kč

NBG6615 pro lepší domácí sítě Upgradujte svou domácí síť pomocí dvoupásmového bezdrátového směrovače ZyXEL NBG6615 AC1200 s technologií...

Kód: 7818
0931d6d1fb2327024d117ebd501b2007
Akce Novinka Tip
810 Kč bez DPH
980 Kč

D-Link DIR-842 Wireless AC1200 DualBand Wi-Fi AC1200 Dual Band gigabitový router DIR-842 nabízí nejmodernější vysokorychlostní dvoupásmovou...

Kód: 3996
NETGEAR R6080 R6080-100PES
Akce Novinka Tip
865 Kč bez DPH
1 047 Kč

Stolní dvoupásmový WiFi směrovač s přenosovou rychlostí až 300 + 700 Mbps, nabízí simultánní 2.4 a 5GHz rádio. Podporuje WiFi IEEE 802.11 b/g/n...

Kód: 4275
D-Link DIR-X1560
Akce Tip
D-Link DIR-X1560
Skladem (1 ks)
883 Kč bez DPH
1 069 Kč

Dvoupásmový bezdrátový provoz AX15001 Wi-Fi 6 s technologií MU-MIMO a OFDMA Beamforming (formování paprsků) a 128bitové šifrování Hlasové...

Kód: 5871
Aten CS-52A KVM přepínač Hybryd PS/2 kláv.,USB myš 2 PC, audio
Akce Tip
983 Kč bez DPH
1 190 Kč

2-port KVM Hybrid PS2 + USB mini / audio / 1.2m kabely  

Kód: 7821
Linksys RE6500 Wi-Fi Range Extender 1.2 GBit/s 2.4 GHz, 5 GHz
Akce Tip
1 066 Kč bez DPH
1 290 Kč

Linksys RE6500-EJ Wi-Fi Range Extender AC1200 MAX (RE6500)   Síťové propojení velkých domů s více místnostmi a domácích kinStreamování HD...

Kód: 6825
Tenda M3 univerzální kontrolér pro správu větších WiFi sítí
Akce Tip
1 091 Kč bez DPH
1 320 Kč

Tenda M3 - Gigabit Access Hardware Controller, 5x GLAN, pro Tenda WiFi AP i9, i12, i24, i25   Tenda M3 je univerzální kontrolér pro...

Kód: 6747
digitus sitovy adapter usb3 0 gigabit sfp vyzaduje modul sfp image1 jpg big ies181321263
Akce Novinka Tip
1 198 Kč bez DPH
1 449 Kč

DIGITUS Síťový adaptér USB3.0 Gigabit SFP (vyžaduje modul SFP) Síťový adaptér USB3.0 Gigabit SFP (vyžaduje modul SFP)Rozšiřte svůj notebook...

Kód: 3243
Linksys EA6350V4-EU
Akce Tip
Linksys EA6350V4-EU
Skladem (7 ks)
1 397 Kč bez DPH
1 690 Kč

 LINKSYS EA6350 WIFI ROUTER,AC1200,GIGABIT   Anténa: externí, odnímatelná; Počet antén: 2; Typ; WLAN-Router; Všeobecné; Barva:...

Kód: 5988
Nedis WIFICO030CWT
Akce Tip
Nedis WIFICO030CWT
Skladem (1 ks)
1 569 Kč bez DPH
1 899 Kč

venkovní IP kamera • 2Mpx senzor • rozlišení 1920 × 1080 px • noční vidění s dosahem až 15 m • pozorovací úhel až 91,7° • detekce pohybu s...

Kód: 5916
Linksys MR6350-EU
Akce Tip
Linksys MR6350-EU
Skladem (>10 ks)
1 570 Kč bez DPH
1 900 Kč

LINKSYS MR6350 DUAL-BAND MESH WIFI 5 ROUTER,AC1300 WiFi router s WiFi 5, dvoupásmový systém, inteligentní mesh technologie, podporuje...

Kód: 7248
Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module
Akce Tip
1 636 Kč bez DPH
1 980 Kč

Part Number: 91-010-172001B   Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module   SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC) Gigabitová rychlost...

Kód: 6204
UNV NVR NVR301-08E2, 8 kanály, 1x HDD, easy
Tip
1 752 Kč bez DPH
2 120 Kč

Do NVR rekordéru NVR301-08E2 pro 8 kamer lze instalovat 1 HDD o velikosti až 10 TB. Rekordér je vybaven jedním přívodním 10/100Mbps pro...

Kód: 7803
Aten CS-84AC KVM přepínač 4-port KVM PS/2 , 1.2m kabely
Akce Tip
1 776 Kč bez DPH
2 149 Kč

- rozlišení VGA až 1920x1440 DDC2- možnost připojit/odpojit PC bez restartu přepínače- není třeba software, nevyžaduje napájení- přepínání...

Kód: 6666
netgear rax20 100pes wifi router 97918768
Akce Novinka Tip
Netgear RAX20-100PES
Skladem (4 ks)
1 942 Kč bez DPH
2 350 Kč

  Výkonný 2pásmový Wi-Fi router Netgear AX2 (RAX20–100PES) podporuje standard Wi-Fi 802.11a,b,g,n,ac,ax (2,4 Ghz...

Kód: 3096
MaxLink PI60F PoE injektor - SFP port, 802.3af/at, 55V, 1.1A, 60W, 1Gbit, napájecí kabel
Akce Výprodej
1 967 Kč bez DPH
2 380 Kč

"MaxLink PI60F je velmi kvalitní Gigabitový POE injektor s jedním výstupním POE portem, LAN portem a jedním SFP portem pro napájení zařízení s...

Kód: 2166
D-Link DWR-933
Akce Tip
D-Link DWR-933
Skladem (2 ks)
2 147 Kč bez DPH
2 598 Kč

D-Link DWR-933 4G/LTE Cat 6 Wi-Fi Hotspot- 3GPP LTE   4G LTE s rychlostí stahování až 300 Mb/s Dvoupásmový bezdrátový provoz AC1200...

Kód: 6537
system x broadcom netxtreme ii ml2 dual port 10gbe sfp 86556238
2 471 Kč bez DPH
2 990 Kč

System x Broadcom NetXtreme II ML2 Dual Port 10GbE SFP+ (otevřený obal) Síťový adaptér pro servery Lenovo System X

Kód: 1650
drawImage
Akce Novinka Tip
2 488 Kč bez DPH
3 010 Kč

Smart Gigabit Ethernet přepínač do domácnosti či kanceláře

Kód: 10670
Netgear AGM731F
Tip
Netgear AGM731F
Skladem (3 ks)
2 521 Kč bez DPH
3 050 Kč

NETGEAR ProSafe AGM731F - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - multirežim LC* Možnosti připojení

Kód: 7797
dlink des 3010g used 800x600
Tip
D-Link DES-3010G
Skladem (5 ks)
2 644 Kč bez DPH
3 199 Kč

Profesionální řiditelný 8x 10/100Mbs portový switch, 1x gigabitový port, 1x SFP, podpora 802.1x.

Kód: DES-3010G
Aten CS-1742C KVM přepínač 2-port Dual View KVM USB, usb hub, audio, 1.2m kabely
Akce Tip
2 752 Kč bez DPH
3 330 Kč

ATEN KVM switch CS-1742 USB Hub 2PC dual view - 2 portový KVM přepínač s možností sdílet dvě USB (verze 1.1) zařízen Stav zboží: novéZboží...

Kód: 6579
Netgear AGM734-10000S
Akce Tip
Netgear AGM734-10000S
Skladem (1 ks)
2 769 Kč bez DPH
3 350 Kč

Modul SFP 1G Ethernet RJ45, vzdálenost až 100 m pro řízené přepínačerychlost přenosu dat: 1.000 Mbit/sdosah: 100 mpřípojky: RJ45...

Kód: 6657
linksys ac1750 dual band cloud wireless access point 104081611
Akce Novinka Tip
2 776 Kč bez DPH
3 359 Kč

Dvoupásmový bezdrátový přístupový bod Linksys Business LAPAC1750C AC1750 Poskytuje technologii WiFi 802.11ac, která poskytuje přenosové...

Kód: 3900
24p2
Akce Tip
3 890 Kč bez DPH
3 890 Kč

24 portový switch LevelOne FEU-2410 24x 10/100

Kód: FEU-2410_XX
Aten CS-1782A KVM přepínač 2-port DVI KVMP USB, usb hub, audio 7.1, kabely
Akce Novinka Tip
3 380 Kč bez DPH
4 090 Kč

ATEN CS1782A 2-Port DVI USB 2.0 KVMP Switch, 7.1 audio, nVidia 3D

Kód: 2139
2098ec4d91fb097da0cc7803b0e0549f mm2000x2000
3 430 Kč bez DPH
4 150 Kč

- možno kontrolovat až 8 PC z jedné konzole- možno kaskádovat až 31 jednotek (512 PC)- vzdálenost mezi KVM a PC může být až 50m (1280x1024@60Hz)...

Kód: 5886
Zyxel WAC5302D-Sv2
Akce Tip
Zyxel WAC5302D-Sv2
Skladem (3 ks)
3 843 Kč bez DPH
4 650 Kč

WAC5302D-Sv2, jedno balení bez napájecího adaptéru, roční licence NCC Pro pack v balíčku, EU a UK

Kód: 5928
DIGITUS Fast Ethernet PoE + VDSL Extender
Akce Tip
4 008 Kč bez DPH
4 850 Kč

Perfektní řešení Power over Ethernet pro optimální a nákladově efektivní rozšíření (až 500 m) vaší stávající sítě.Digitus DN-82060 je 10 /...

Kód: 6462
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP+ 10GBE SR 850NM WAVELENGTH 300M REACH - KIT
Akce Tip
4 214 Kč bez DPH
5 099 Kč

Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm vlnová délka, dosah 300m – sadaTyp zařízení: SFP+ modul transceiveruForm Factor: Zásuvný...

Kód: 6822
82245602 LAPAC2600
Akce Tip
4 380 Kč bez DPH
5 300 Kč

Dvoupásmový bezdrátový přístupový bod Linksys Business LAPAC2600C AC2600 Poskytuje technologii WiFi 802.11ac, která poskytuje přenosové...

Kód: 7581
d link dis 100g 5sw 5 port unmanaged switch 95574013
Akce Novinka Tip
D-Link DIS-100G-5SW
Skladem (2 ks)
4 835 Kč bez DPH
5 850 Kč

D-Link DIS-100G-5SW 5 Port Unmanaged Switch with 4 x 10/100/1000BaseT(X) ports & 1 x 100/1000BaseSFP ports Neřízený přepínač typu "plug...

Kód: 2838
Screenshot 2022 08 18 at 02 04 52 HPE Ethernet 100GB 1 Port QSFP28 PCIe3 x16 MCX515A CCAT Adapter eBay
Akce Tip
5 990 Kč bez DPH
5 990 Kč

Mellanox ConnectX-5 MCX515A-CCAT HPE Ethernet 100GB 1-Port QSFP28 PCIe3 x16 MCX515A-CCAT C11 Adapter CX515A Rev: B5

Kód: MCX515A_XX
Turris MOX Classic
Akce Tip
Turris MOX Classic
Skladem (1 ks)
5 116 Kč bez DPH
6 190 Kč

Turris MOX Classic je první open source modulární router s jedním portem WAN portem (s podporou PoE s dokoupením MOX PoE modulu), napájecím...

Kód: 7182
Netgear RAX50-100EUS
Akce Tip
Netgear RAX50-100EUS
Skladem (4 ks)
5 364 Kč bez DPH
6 490 Kč

Netgear AX5400 WiFi 6 router   Stav zboží: novéZboží pochází z oficiální české distribuce.Výrobce: NetgearPart Number: RAX50-100EUS...

Kód: 6384
59f811daa3df2d23fc6992de08ce47ca
Akce Novinka Tip
6 426 Kč bez DPH
7 775 Kč

IP kamera v provedení BULLET, která disponuje 8MP snímačem (3840x2160, 15 fps), variofokálním motorizovaným objektivem s ohniskovou vzdáleností...

Kód: 3393
NETGEAR Orbi Voice Standalone RBS40V
Akce Novinka Tip
6 521 Kč bez DPH
7 890 Kč

Zařízení Netgear Orbi Voice Standalone RBS40V je třípásmový WiFi systém, podporuje sítě na kmitočtu 2.4GHz (400Mbps) + 5GHz (867Mbps) pro WiFi...

Kód: 2133
aten cs1914 at g 94678148
Akce Novinka Tip
ATEN CS1914-AT-G
Skladem (1 ks)
7 843 Kč bez DPH
9 490 Kč

CS1914 ATEN 4-port DisplayPort KVMP USB3.0, audio Aten CS1914 4-port DisplayPort KVMP 3.0 přepínač umožní jednomu uživateli sdílet čtyři...

Kód: 2664
switch d link dgs 3120 24tc rizeny l2 92554608
Akce Novinka Tip
8 471 Kč bez DPH
10 250 Kč

Výkonný switch s 20x 10/100/1000BASE-TX a 4x kombo SFP porty a řadou pokročilých bezpečnostních funkcí, stohovatelný, multicast, SD slot,...

Kód: 2574
447506 a
Akce Tip
12 215 Kč bez DPH
14 780 Kč

ZyXEL SFP-SX-E 10 ks Sada deseti duplex 1G SFP LC modulů s přenosovou rychlostí 1 Gb/s na vzdálenost až 550 m a vlnové délce 850 nm.

Kód: 6534
Svářečka optických vláken EasySplicer (POUŽITÁ)
28 790 Kč –42 %
13 876 Kč bez DPH
16 790 Kč

Velmi jednoduché ovládání pouhými třemi tlačítky zvládne každý, práci usnadní i nainstalovaná čeština.Příslušenství:Balení obsahuje robustní...

Kód: 6201P
AA2
Akce Tip
39 900 Kč bez DPH
39 900 Kč

SonicWALL NSA 4600 Firewall - 8-Core 2x10GbE SFP+, 4x1GbE SFP, 12xGbE, 1GbE Mgmt

Kód: NSA4600
Test 25.1.2023 a deaktivovano