Síťové prvky

Nejprodávanější

OEM Odrušovač pro Mikrotik RB wAP ODR-wAP
 
499 Kč
(412 Kč bez DPH)
Digitus mini GBIC (SFP) transceiver modul
664 Kč –25 %
Původně: 664 Kč  (–25 %)
499 Kč
(412 Kč bez DPH)
Radomové zakrytování pro UBNT AF60 a GBE-LR, 2 ks
2 075 Kč –62 %
Původně: 2 075 Kč  (–62 %)
780 Kč
(645 Kč bez DPH)
Asus RT-AC85P
3 990 Kč –38 %
Asus RT-AC85P
Skladem (5 ks)
Kód: 4755
Původně: 3 990 Kč  (–38 %)
2 460 Kč
(2 033 Kč bez DPH)
dlink des 3010g used 800x600
4 500 Kč –29 %
D-Link DES-3010G
Skladem (5 ks)
Kód: DES-3010G
Původně: 4 500 Kč  (–29 %)
3 199 Kč
(2 644 Kč bez DPH)
NETGEAR R6120, R6120-100PES, černý (black)
1 219 Kč –14 %
Původně: 1 219 Kč  (–14 %)
1 047 Kč
(865 Kč bez DPH)
dcs 6000lh alerts
1 789 Kč –33 %
D-Link DCS-P6000LH
Skladem (1 ks)
Kód: 4308
Původně: 1 789 Kč  (–33 %)
1 199 Kč
(991 Kč bez DPH)
NETGEAR R6080 R6080-100PES
1 229 Kč –35 %
NETGEAR R6080 R6080-100PES
Skladem (2 ks)
Kód: 4275
Původně: 1 229 Kč  (–35 %)
799 Kč
(660 Kč bez DPH)
maxlink pi30f poe injektor sfp 802 3af at 55v 550ma 30w 1gbit 104122796
1 699 Kč –35 %
Původně: 1 699 Kč  (–35 %)
1 099 Kč
(908 Kč bez DPH)
25 položek celkem
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 2m
Akce Tip
107 Kč bez DPH
129 Kč

Specifikace:Duplexní kabelKonektor s keramickou objímkouPrůměr kabelu 3 mmJednotlivě zabalené se zkušební zprávouBarva: RAL 4003Konektor 1:...

Kód: 5538
nedis dumcd10bk atrapa bezpecnostni kamery 103525700 kopie
Akce Novinka Tip
359 Kč –29 %
210 Kč bez DPH
254 Kč

Nedis DUMCD10BK - Atrapa Bezpečnostní Kamery | Kamera s kopulovým krytem | IP44 | Černá barva

Kód: 4083
Digitus mini GBIC (SFP) transceiver modul
Akce Tip
664 Kč –25 %
412 Kč bez DPH
499 Kč

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km, s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13

Kód: 5043
OEM Odrušovač pro Mikrotik RB wAP ODR-wAP
Akce Tip
412 Kč bez DPH
499 Kč

Odrušovač pro MikroTik RB wAP snižuje nežádoucí interferenční rušení ze zadní strany a z bočních stran. Ochraňuje signál jen v žádoucí...

Kód: 5586
Radomové zakrytování pro UBNT AF60 a GBE-LR, 2 ks
Akce Tip
2 075 Kč –62 %
645 Kč bez DPH
780 Kč

Radomové zakrytování pro AF60 a GBE-LR od Ubiquiti Networks se skládá z předního radomu a bočního límce.   Díky zakrytování bezdrátové...

Kód: 4908
NETGEAR R6080 R6080-100PES
Akce Novinka Tip
1 229 Kč –35 %
660 Kč bez DPH
799 Kč

Stolní dvoupásmový WiFi směrovač s přenosovou rychlostí až 300 + 700 Mbps, nabízí simultánní 2.4 a 5GHz rádio. Podporuje WiFi IEEE 802.11 b/g/n...

Kód: 4275
NETGEAR R6120, R6120-100PES, černý (black)
Akce Novinka Tip
1 219 Kč –14 %
865 Kč bez DPH
1 047 Kč

 Netgear 5PT AC1000 FE ROUTER Přenosová rychlost až 300 + 700 Mbps Frekvenční pásmo 2.4 a 5GHz Podporuje WiFi IEEE 802.11 b/g/n a IEEE...

Kód: 4443
maxlink pi30f poe injektor sfp 802 3af at 55v 550ma 30w 1gbit 104122796
1 699 Kč –35 %
908 Kč bez DPH
1 099 Kč

MaxLink PI30F je velmi kvalitní Gigabitový POE injektor s jedním výstupním POE portem, LAN portem a jedním SFP portem pro napájení zařízení s...

Kód: 4266
0931d6d1fb2327024d117ebd501b2007
Akce Novinka Tip
1 599 Kč –25 %
989 Kč bez DPH
1 197 Kč

D-Link DIR-842 Wireless AC1200 DualBand Wi-Fi AC1200 Dual Band gigabitový router DIR-842 nabízí nejmodernější vysokorychlostní dvoupásmovou...

Kód: 3996
dcs 6000lh alerts
Akce Novinka Tip
1 789 Kč –33 %
D-Link DCS-P6000LH
Skladem (1 ks)
991 Kč bez DPH
1 199 Kč

Denní a noční režim v HD rozlišení   Kvalitní HD Wi-Fi kamera, interní, objektiv s úhlem záběru 120°,...

Kód: 4308
digitus sitovy adapter usb3 0 gigabit sfp vyzaduje modul sfp image1 jpg big ies181321263
Akce Novinka Tip
2 099 Kč –31 %
1 198 Kč bez DPH
1 449 Kč

DIGITUS Síťový adaptér USB3.0 Gigabit SFP (vyžaduje modul SFP) Síťový adaptér USB3.0 Gigabit SFP (vyžaduje modul SFP)Rozšiřte svůj notebook...

Kód: 3243
imou ip kamera bullet lite 4mp ipc g42 103171303
Akce Novinka Tip
2 099 Kč –17 %
1 437 Kč bez DPH
1 739 Kč

IP kamera Bullet Lite prináší živé sledování ve 4MP (2560x 1440) rozlišení. Podporuje nejnovejší kompresi H.265, díky které se sníží nároky na...

Kód: IMOU_P
netgear rax20 100pes wifi router 97918768
Akce Novinka Tip
4 569 Kč –53 %
Netgear RAX20-100PES
Skladem (2 ks)
1 777 Kč bez DPH
2 150 Kč

  Výkonný 2pásmový Wi-Fi router Netgear AX2 (RAX20–100PES) podporuje standard Wi-Fi 802.11a,b,g,n,ac,ax (2,4 Ghz...

Kód: 3096
MaxLink PI60F PoE injektor - SFP port, 802.3af/at, 55V, 1.1A, 60W, 1Gbit, napájecí kabel
Akce Výprodej
3 990 Kč –40 %
1 967 Kč bez DPH
2 380 Kč

"MaxLink PI60F je velmi kvalitní Gigabitový POE injektor s jedním výstupním POE portem, LAN portem a jedním SFP portem pro napájení zařízení s...

Kód: 2166
Asus RT-AC85P
Akce Tip
3 990 Kč –38 %
Asus RT-AC85P
Skladem (5 ks)
2 033 Kč bez DPH
2 460 Kč

Wi-Fi router • standard 802.11ac • podpora MU-MIMO • provozní frekvence 2,4 GHz, 5 GHz • rychlost až 2 400 Mb/s • technologie 256-QAM • 4 antény...

Kód: 4755
system x broadcom netxtreme ii ml2 dual port 10gbe sfp 86556238
14 989 Kč –80 %
2 471 Kč bez DPH
2 990 Kč

System x Broadcom NetXtreme II ML2 Dual Port 10GbE SFP+ (otevřený obal) Síťový adaptér pro servery Lenovo System X

Kód: 1650
dlink des 3010g used 800x600
Tip
4 500 Kč –29 %
D-Link DES-3010G
Skladem (5 ks)
2 644 Kč bez DPH
3 199 Kč

Profesionální řiditelný 8x 10/100Mbs portový switch, 1x gigabitový port, 1x SFP, podpora 802.1x.

Kód: DES-3010G
linksys ac1750 dual band cloud wireless access point 104081611
Akce Novinka Tip
5 099 Kč –34 %
2 776 Kč bez DPH
3 359 Kč

Dvoupásmový bezdrátový přístupový bod Linksys Business LAPAC1750C AC1750 Poskytuje technologii WiFi 802.11ac, která poskytuje přenosové...

Kód: 3900
drawImage
Akce Novinka Tip
4 799 Kč –19 %
3 222 Kč bez DPH
3 899 Kč

Smart Gigabit Ethernet přepínač do domácnosti či kanceláře

Kód: 10670
aten av prodluzovacka signalu ve601 at g 83458721
Akce Novinka Tip
9 543 Kč –57 %
Aten VE601-AT-G
Skladem (1 ks)
3 372 Kč bez DPH
4 080 Kč

ATEN VE601-AT-G DVI HDBaseT-Lite Extender W/EU ADP VE601 DVI HDBaseT-Lite Extender je schopný prodloužit DVI signál v rozlišení 1080p až do 70...

Kód: 1146
Aten CS-1782A KVM přepínač 2-port DVI KVMP USB, usb hub, audio 7.1, kabely
Akce Novinka Tip
5 750 Kč –29 %
3 380 Kč bez DPH
4 090 Kč

ATEN CS1782A 2-Port DVI USB 2.0 KVMP Switch, 7.1 audio, nVidia 3D

Kód: 2139
d link dis 100g 5sw 5 port unmanaged switch 95574013
Akce Novinka Tip
6 899 Kč –15 %
D-Link DIS-100G-5SW
Skladem (2 ks)
4 835 Kč bez DPH
5 850 Kč

D-Link DIS-100G-5SW 5 Port Unmanaged Switch with 4 x 10/100/1000BaseT(X) ports & 1 x 100/1000BaseSFP ports Neřízený přepínač typu "plug...

Kód: 2838
59f811daa3df2d23fc6992de08ce47ca
Akce Novinka Tip
10 959 Kč –29 %
6 426 Kč bez DPH
7 775 Kč

IP kamera v provedení BULLET, která disponuje 8MP snímačem (3840x2160, 15 fps), variofokálním motorizovaným objektivem s ohniskovou vzdáleností...

Kód: 3393
NETGEAR Orbi Voice Standalone RBS40V
Akce Novinka Tip
9 899 Kč –20 %
6 521 Kč bez DPH
7 890 Kč

Zařízení Netgear Orbi Voice Standalone RBS40V je třípásmový WiFi systém, podporuje sítě na kmitočtu 2.4GHz (400Mbps) + 5GHz (867Mbps) pro WiFi...

Kód: 2133
aten cs1914 at g 94678148
Akce Novinka Tip
16 139 Kč –41 %
ATEN CS1914-AT-G
Skladem (1 ks)
7 843 Kč bez DPH
9 490 Kč

CS1914 ATEN 4-port DisplayPort KVMP USB3.0, audio Aten CS1914 4-port DisplayPort KVMP 3.0 přepínač umožní jednomu uživateli sdílet čtyři...

Kód: 2664

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení