Síťové prvky

Nejprodávanější

Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module
Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module
Skladem (1 ks)
Kód: 6204
 
1 980 Kč
(1 636 Kč bez DPH)
Svářečka optických vláken EasySplicer
 
28 400 Kč
(23 471 Kč bez DPH)
Screenshot 2022 08 18 at 02 04 52 HPE Ethernet 100GB 1 Port QSFP28 PCIe3 x16 MCX515A CCAT Adapter eBay
11 690 Kč –49 %
Původně: 11 690 Kč  (–49 %)
5 990 Kč
(5 990 Kč bez DPH)
AA2
SonicWALL NSA 4600 101-500458-54 Rev. B
Skladem (1 ks)
Kód: NSA4600
 
47 990 Kč
(47 990 Kč bez DPH)
24p2
LevelOne FEU-2410 24x 10/100
Skladem (1 ks)
Kód: FEU-2410_XX
 
3 890 Kč
(3 890 Kč bez DPH)
Alcatel LinkZone MW45V2-2AALCZ1-1
Alcatel LinkZone MW45V2-2AALCZ1-1
Skladem (2 ks)
Kód: 6081
 
1 445 Kč
(1 194 Kč bez DPH)
D-Link DIR-2150/EE
D-Link DIR-2150/EE
Skladem (1 ks)
Kód: 6015
 
899 Kč
(743 Kč bez DPH)
ZyXEL NBG6604-EU0101F
ZyXEL NBG6604-EU0101F
Skladem (1 ks)
Kód: 6012
 
505 Kč
(417 Kč bez DPH)
Linksys EA6350 WiFi router Gigabit Ethernet Dvoupásmový
1 819 Kč –29 %
Původně: 1 819 Kč  (–29 %)
1 290 Kč
(1 066 Kč bez DPH)
Zyxel WAC5302D-Sv2
6 339 Kč –11 %
Zyxel WAC5302D-Sv2
Skladem (2 ks)
Kód: 5928
Původně: 6 339 Kč  (–11 %)
5 650 Kč
(4 669 Kč bez DPH)
38 položek celkem
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 2m
Akce Tip
107 Kč bez DPH
129 Kč

Specifikace:Duplexní kabelKonektor s keramickou objímkouPrůměr kabelu 3 mmJednotlivě zabalené se zkušební zprávouBarva: RAL 4003Konektor 1:...

Kód: 5538
nedis dumcd10bk atrapa bezpecnostni kamery 103525700 kopie
Akce Novinka Tip
359 Kč –29 %
210 Kč bez DPH
254 Kč

Nedis DUMCD10BK - Atrapa Bezpečnostní Kamery | Kamera s kopulovým krytem | IP44 | Černá barva

Kód: 4083
Digitus mini GBIC (SFP) transceiver modul
Akce Tip
664 Kč –25 %
412 Kč bez DPH
499 Kč

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km, s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13

Kód: 5043
OEM Odrušovač pro Mikrotik RB wAP ODR-wAP
Akce Tip
412 Kč bez DPH
499 Kč

Odrušovač pro MikroTik RB wAP snižuje nežádoucí interferenční rušení ze zadní strany a z bočních stran. Ochraňuje signál jen v žádoucí...

Kód: 5586
ZyXEL NBG6604-EU0101F
Akce Tip
ZyXEL NBG6604-EU0101F
Skladem (1 ks)
417 Kč bez DPH
505 Kč

Dvoupásmový bezdrátový router, čtyři antény, podpora standardu IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz a IEEE 802.11 a/n/ac 5 GHz, přenosová rychlost: až 300...

Kód: 6012
Radomové zakrytování pro UBNT AF60 a GBE-LR, 2 ks
Akce Tip
2 075 Kč –62 %
645 Kč bez DPH
780 Kč

Radomové zakrytování pro AF60 a GBE-LR od Ubiquiti Networks se skládá z předního radomu a bočního límce.   Díky zakrytování bezdrátové...

Kód: 4908
NETGEAR R6080 R6080-100PES
Akce Novinka Tip
1 229 Kč –35 %
660 Kč bez DPH
799 Kč

Stolní dvoupásmový WiFi směrovač s přenosovou rychlostí až 300 + 700 Mbps, nabízí simultánní 2.4 a 5GHz rádio. Podporuje WiFi IEEE 802.11 b/g/n...

Kód: 4275
D-Link DIR-842V2/E
Akce Tip
D-Link DIR-842V2/E
Skladem (1 ks)
701 Kč bez DPH
848 Kč

Bezdrátová specifikace 802.11ac Wave 2 poskytuje bleskově rychlé bezdrátové připojení se zvýšeným dosahem a spolehlivostí 10/100/1000...

Kód: 5868
D-Link DIR-2150/EE
Akce Tip
D-Link DIR-2150/EE
Skladem (1 ks)
743 Kč bez DPH
899 Kč

Užijte si vysokého bezdrátového výkonu tohoto dvoupásmového router (AC2100) se zabezpečením WPA3 a s podporou technologií 802.11ac Wave 2 a...

Kód: 6015
NETGEAR R6120, R6120-100PES, černý (black)
Akce Novinka Tip
1 219 Kč –14 %
865 Kč bez DPH
1 047 Kč

 Netgear 5PT AC1000 FE ROUTER Přenosová rychlost až 300 + 700 Mbps Frekvenční pásmo 2.4 a 5GHz Podporuje WiFi IEEE 802.11 b/g/n a IEEE...

Kód: 4443
D-Link DIR-X1560
Akce Tip
1 599 Kč –33 %
D-Link DIR-X1560
Skladem (3 ks)
883 Kč bez DPH
1 069 Kč

Dvoupásmový bezdrátový provoz AX15001 Wi-Fi 6 s technologií MU-MIMO a OFDMA Beamforming (formování paprsků) a 128bitové šifrování Hlasové...

Kód: 5871
Alcatel LinkZone MW40 detail big01
Akce Novinka Tip
1 535 Kč –29 %
905 Kč bez DPH
1 095 Kč

OPřenosný super rychlý 4G LTE WiFi router na baterii s možností připojení až 15 uživatelů.  S funkcí správy přes aplikaci (pro Android a...

Kód: MW40V_04P
0931d6d1fb2327024d117ebd501b2007
Akce Novinka Tip
1 599 Kč –25 %
989 Kč bez DPH
1 197 Kč

D-Link DIR-842 Wireless AC1200 DualBand Wi-Fi AC1200 Dual Band gigabitový router DIR-842 nabízí nejmodernější vysokorychlostní dvoupásmovou...

Kód: 3996
Linksys EA6350 WiFi router Gigabit Ethernet Dvoupásmový
Akce Tip
1 819 Kč –29 %
1 066 Kč bez DPH
1 290 Kč

Part Number: EA6350V4-EU   LINKSYS EA6350 WIFI ROUTER,AC1200,GIGABIT Wi-fi pásmo: Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)Wi-Fi standard: Wi-Fi 5...

Kód: 5988
Alcatel LinkZone MW45V2-2AALCZ1-1
Akce Tip
1 194 Kč bez DPH
1 445 Kč

Velmi kompaktní mobilní 4G LTE WiFi směrovač, který nabízí připojení pro až 15 uživatelů. Obsahuje interní baterii s výdrží až 8 hodin....

Kód: 6081
digitus sitovy adapter usb3 0 gigabit sfp vyzaduje modul sfp image1 jpg big ies181321263
Akce Novinka Tip
2 099 Kč –31 %
1 198 Kč bez DPH
1 449 Kč

DIGITUS Síťový adaptér USB3.0 Gigabit SFP (vyžaduje modul SFP) Síťový adaptér USB3.0 Gigabit SFP (vyžaduje modul SFP)Rozšiřte svůj notebook...

Kód: 3243
Nedis WIFICO030CWT
Akce Tip
Nedis WIFICO030CWT
Skladem (1 ks)
1 569 Kč bez DPH
1 899 Kč

venkovní IP kamera • 2Mpx senzor • rozlišení 1920 × 1080 px • noční vidění s dosahem až 15 m • pozorovací úhel až 91,7° • detekce pohybu s...

Kód: 5916
Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module
Akce Tip
1 636 Kč bez DPH
1 980 Kč

Part Number: 91-010-172001B   Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module   SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC) Gigabitová rychlost...

Kód: 6204
netgear rax20 100pes wifi router 97918768
Akce Novinka Tip
4 569 Kč –53 %
Netgear RAX20-100PES
Skladem (2 ks)
1 777 Kč bez DPH
2 150 Kč

  Výkonný 2pásmový Wi-Fi router Netgear AX2 (RAX20–100PES) podporuje standard Wi-Fi 802.11a,b,g,n,ac,ax (2,4 Ghz...

Kód: 3096
MaxLink PI60F PoE injektor - SFP port, 802.3af/at, 55V, 1.1A, 60W, 1Gbit, napájecí kabel
Akce Výprodej
3 990 Kč –40 %
1 967 Kč bez DPH
2 380 Kč

"MaxLink PI60F je velmi kvalitní Gigabitový POE injektor s jedním výstupním POE portem, LAN portem a jedním SFP portem pro napájení zařízení s...

Kód: 2166
Asus RT-AC85P
Akce Tip
3 990 Kč –38 %
Asus RT-AC85P
Skladem (4 ks)
2 033 Kč bez DPH
2 460 Kč

Wi-Fi router • standard 802.11ac • podpora MU-MIMO • provozní frekvence 2,4 GHz, 5 GHz • rychlost až 2 400 Mb/s • technologie 256-QAM • 4 antény...

Kód: 4755
system x broadcom netxtreme ii ml2 dual port 10gbe sfp 86556238
14 989 Kč –80 %
2 471 Kč bez DPH
2 990 Kč

System x Broadcom NetXtreme II ML2 Dual Port 10GbE SFP+ (otevřený obal) Síťový adaptér pro servery Lenovo System X

Kód: 1650
dlink des 3010g used 800x600
Tip
4 500 Kč –29 %
D-Link DES-3010G
Skladem (5 ks)
2 644 Kč bez DPH
3 199 Kč

Profesionální řiditelný 8x 10/100Mbs portový switch, 1x gigabitový port, 1x SFP, podpora 802.1x.

Kód: DES-3010G
linksys ac1750 dual band cloud wireless access point 104081611
Akce Novinka Tip
5 099 Kč –34 %
2 776 Kč bez DPH
3 359 Kč

Dvoupásmový bezdrátový přístupový bod Linksys Business LAPAC1750C AC1750 Poskytuje technologii WiFi 802.11ac, která poskytuje přenosové...

Kód: 3900
Turris MOX Power (RTMX-SPW05)
Akce Tip
2 892 Kč bez DPH
3 499 Kč

Sestava routeru Turris MOX, Marvell Armada 3720 1 GHz dual core, 512 MB DDR3 RAM, GWAN/GLAN, USB 3.0, microSD slot, 2×2 MIMO a 3×3 MIMO 2,4/5...

Kód: 5904
24p2
Akce Tip
3 890 Kč bez DPH
3 890 Kč

24 portový switch LevelOne FEU-2410 24x 10/100

Kód: FEU-2410_XX
drawImage
Akce Novinka Tip
4 799 Kč –19 %
3 222 Kč bez DPH
3 899 Kč

Smart Gigabit Ethernet přepínač do domácnosti či kanceláře

Kód: 10670
aten av prodluzovacka signalu ve601 at g 83458721
Akce Novinka Tip
9 543 Kč –57 %
Aten VE601-AT-G
Skladem (1 ks)
3 372 Kč bez DPH
4 080 Kč

ATEN VE601-AT-G DVI HDBaseT-Lite Extender W/EU ADP VE601 DVI HDBaseT-Lite Extender je schopný prodloužit DVI signál v rozlišení 1080p až do 70...

Kód: 1146
Aten CS-1782A KVM přepínač 2-port DVI KVMP USB, usb hub, audio 7.1, kabely
Akce Novinka Tip
5 750 Kč –29 %
3 380 Kč bez DPH
4 090 Kč

ATEN CS1782A 2-Port DVI USB 2.0 KVMP Switch, 7.1 audio, nVidia 3D

Kód: 2139
2098ec4d91fb097da0cc7803b0e0549f mm2000x2000
3 430 Kč bez DPH
4 150 Kč

- možno kontrolovat až 8 PC z jedné konzole- možno kaskádovat až 31 jednotek (512 PC)- vzdálenost mezi KVM a PC může být až 50m (1280x1024@60Hz)...

Kód: 5886
Zyxel WAC5302D-Sv2
Akce Tip
6 339 Kč –11 %
Zyxel WAC5302D-Sv2
Skladem (2 ks)
4 669 Kč bez DPH
5 650 Kč

WAC5302D-Sv2, jedno balení bez napájecího adaptéru, roční licence NCC Pro pack v balíčku, EU a UK

Kód: 5928
d link dis 100g 5sw 5 port unmanaged switch 95574013
Akce Novinka Tip
6 899 Kč –15 %
D-Link DIS-100G-5SW
Skladem (2 ks)
4 835 Kč bez DPH
5 850 Kč

D-Link DIS-100G-5SW 5 Port Unmanaged Switch with 4 x 10/100/1000BaseT(X) ports & 1 x 100/1000BaseSFP ports Neřízený přepínač typu "plug...

Kód: 2838
Screenshot 2022 08 18 at 02 04 52 HPE Ethernet 100GB 1 Port QSFP28 PCIe3 x16 MCX515A CCAT Adapter eBay
Akce Tip
11 690 Kč –49 %
5 990 Kč bez DPH
5 990 Kč

Mellanox ConnectX-5 MCX515A-CCAT HPE Ethernet 100GB 1-Port QSFP28 PCIe3 x16 MCX515A-CCAT C11 Adapter CX515A Rev: B5

Kód: MCX515A_XX
59f811daa3df2d23fc6992de08ce47ca
Akce Novinka Tip
10 959 Kč –29 %
6 426 Kč bez DPH
7 775 Kč

IP kamera v provedení BULLET, která disponuje 8MP snímačem (3840x2160, 15 fps), variofokálním motorizovaným objektivem s ohniskovou vzdáleností...

Kód: 3393
NETGEAR Orbi Voice Standalone RBS40V
Akce Novinka Tip
9 899 Kč –20 %
6 521 Kč bez DPH
7 890 Kč

Zařízení Netgear Orbi Voice Standalone RBS40V je třípásmový WiFi systém, podporuje sítě na kmitočtu 2.4GHz (400Mbps) + 5GHz (867Mbps) pro WiFi...

Kód: 2133
aten cs1914 at g 94678148
Akce Novinka Tip
16 139 Kč –41 %
ATEN CS1914-AT-G
Skladem (1 ks)
7 843 Kč bez DPH
9 490 Kč

CS1914 ATEN 4-port DisplayPort KVMP USB3.0, audio Aten CS1914 4-port DisplayPort KVMP 3.0 přepínač umožní jednomu uživateli sdílet čtyři...

Kód: 2664
Svářečka optických vláken EasySplicer
Akce Tip
23 471 Kč bez DPH
28 400 Kč

Velmi jednoduché ovládání pouhými třemi tlačítky zvládne každý, práci usnadní i nainstalovaná čeština.Příslušenství:Balení obsahuje robustní...

Kód: 6201
AA2
Akce Tip
47 990 Kč bez DPH
47 990 Kč

SonicWALL NSA 4600 Firewall - 8-Core 2x10GbE SFP+, 4x1GbE SFP, 12xGbE, 1GbE Mgmt

Kód: NSA4600