Jak nahrát aplikaci O2 TV 2.0 na zařízení se systémem Android

Jak zprovoznit O2 TV 2.0 na systémech Android

(aktualizace pro rok 2024)

Pokud máte chytré multimediální zařízení se systémem android a přestala Vám na zařízení fungovat aplikace O2 TV, případě tato aplikace v zařízení úplně chybí a nedaří se Vám ji najít ani v Google Play, řešení je poměrně jednoduché.

Budete si muset tuto aplikaci do zařízení nainstalovat manuálně z USB flash disku.

-a143071

Co k tomu budete potřebovat? Počítač, USB flash disk, Google účet, nějaký správce souborů pro Android a aplikaci O2 TV 2.0 pro Android.

Postup manuální instalace:

1. Připojte k vašemu PC, nebo notebooku jakýkoliv USB flash disk a stáhnete si do počítače soubor https://www.gelis.cz/user/documents/upload/O2_TV/O2_TV_2.0_2.33.2_zazipovany.zip Tento soubor otevřete a na USB flash DISK zkopírujte soubor O2_TV_2.0_2.33.2_install.apk, který získáte rozbalením staženéhou souboru v odkaze.

2. Přihlaste se v multimediálním zařízení ke svému Google účtu. Ten již pravděpodobně máte, pokud vlastníte nějaký chytrý telefon se systémem Android. Pokud jej nemáte, vytvořte si nový email na stránkách https://accounts.google.com/ a klikněte na tlačítko "Vytvořit účet" vedle tlačítka "Další". Tento účet doporučujeme vytvořit na vašem stolním PC nebo v notebooku. Vyhnete se pozdějším komplikacím. Na některých multimediálních zařízeních se systémem Android může totiž tato registrace končit chybovou hláškou. Jméno a heslo můžete následně používat na všech zařízením se systémem Android, Android TV nebo Google TV. Jen je potřeba mít toto zařízení připojené k internetu.

Google_ucet

3. Poté, co máte na Google vytvořený svůj účet (email na doméně gmail.com) najeďte ve svém multimediálním zařízení na nastavení a přihlaste se ke svému google účtu.

Google_Play

4. Otevřete si aplikace Google Play, která je předinstalovaná ve všech zařízeních s Androidem již z výroby a vyhledejte a nainstalujte si do multimediálního zařízení novou aplikaci FX File Explorer. Je to aplikace, která Vám umožní zobrazovat obsah USB flash disku na vašem zařízení.

FX_File_Explorer

5. Vytáhněte USB flash disk s nahraným souborem O2_TV_2.0_2.33.2_install.apk z PC a zasuňte jej do USB svého multimediálního zařízení.

6. Otevřete nainstalovaný program FX File Explorer a pomocí něj najeďte na zasunutý USB Flash disk, najděte na něm nahraný soubor O2_TV_2.0_2.33.2_install.apk, otevřete jej a nainstalujte do zařízení.

7. HOTOVO! Ve vašem zařízení se objevila aplikace O2 TV 2.0 a můžete se k ní standardně přihlásit pomocí jména a hesla, které vám sdělilo O2 při zřízení služby.

-a143071