Antény, kabely, redukce a ostatní příslušenství

Nejprodávanější

OEM Odrušovač pro Mikrotik RB wAP ODR-wAP
 
499 Kč
(412 Kč bez DPH)
Radomové zakrytování pro UBNT AF60 a GBE-LR, 2 ks
2 075 Kč –62 %
Původně: 2 075 Kč  (–62 %)
780 Kč
(645 Kč bez DPH)
3 položek celkem
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex, color RAL4003 Length 2m
Akce Tip
107 Kč bez DPH
129 Kč

Specifikace:Duplexní kabelKonektor s keramickou objímkouPrůměr kabelu 3 mmJednotlivě zabalené se zkušební zprávouBarva: RAL 4003Konektor 1:...

Kód: 5538
OEM Odrušovač pro Mikrotik RB wAP ODR-wAP
Akce Tip
412 Kč bez DPH
499 Kč

Odrušovač pro MikroTik RB wAP snižuje nežádoucí interferenční rušení ze zadní strany a z bočních stran. Ochraňuje signál jen v žádoucí...

Kód: 5586
Radomové zakrytování pro UBNT AF60 a GBE-LR, 2 ks
Akce Tip
2 075 Kč –62 %
645 Kč bez DPH
780 Kč

Radomové zakrytování pro AF60 a GBE-LR od Ubiquiti Networks se skládá z předního radomu a bočního límce.   Díky zakrytování bezdrátové...

Kód: 4908

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení