Příslušenství

Nejprodávanější

447506 a
 
14 780 Kč
(12 215 Kč bez DPH)
Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module
Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module
Skladem (1 ks)
Kód: 6204
 
1 980 Kč
(1 636 Kč bez DPH)
Svářečka optických vláken EasySplicer
 
28 400 Kč
(23 471 Kč bez DPH)
4 položek celkem
Digitus DN-81004-01 modul transceiveru SFP (Mini GBIC) 1.25 GBit/s 20 km Typ modulu LC
Akce Tip
536 Kč bez DPH
648 Kč

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20kms podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm"plug and play" spojení...

Kód: 6327
Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module
Akce Tip
1 636 Kč bez DPH
1 980 Kč

Part Number: 91-010-172001B   Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module   SFP SX (Multi-Mode) transceiver (LC) Gigabitová rychlost...

Kód: 6204
447506 a
Akce Tip
12 215 Kč bez DPH
14 780 Kč

ZyXEL SFP-SX-E 10 ks Sada deseti duplex 1G SFP LC modulů s přenosovou rychlostí 1 Gb/s na vzdálenost až 550 m a vlnové délce 850 nm.

Kód: 6534
Svářečka optických vláken EasySplicer
Akce Tip
23 471 Kč bez DPH
28 400 Kč

Velmi jednoduché ovládání pouhými třemi tlačítky zvládne každý, práci usnadní i nainstalovaná čeština.Příslušenství:Balení obsahuje robustní...

Kód: 6201