Switche

Nejprodávanější

H4352d10943414420ae0f6ae2ca5e488
 
148 Kč
(122 Kč bez DPH)
ZyXEL XGS2210-28
ZyXEL XGS2210-28
Skladem (1 ks)
Kód: ZYXELXGS221028
 
18 990 Kč
(15 694 Kč bez DPH)
Netgear GS348T - ROZBALENO  ROZBALENO
Netgear GS348T - ROZBALENO ROZBALENO
Skladem (1 ks)
Kód: 9435_P
 
6 890 Kč
(5 694 Kč bez DPH)
Netgear GS348T
Netgear GS348T
Skladem (1 ks)
Kód: 9434
 
6 990 Kč
(5 777 Kč bez DPH)
ATEN KVM switch CS-1922, 2-Port USB 3.0 4K DisplayPort (4K,USB 3.1 Ge
 
6 890 Kč
(5 694 Kč bez DPH)
OEM X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
OEM X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
Skladem (3 ks)
Kód: 9189
 
250 Kč
(207 Kč bez DPH)
MaxLink POE panel 24 portů, 1U pro rack 19", stíněný
 
1 250 Kč
(1 033 Kč bez DPH)
TURRIS Turris MOX PoE Add-on RTMX-APOE
TURRIS Turris MOX PoE Add-on RTMX-APOE
Skladem (1 ks)
Kód: 8013
 
855 Kč
(707 Kč bez DPH)
Netgear AGM731F
Netgear AGM731F
Skladem (3 ks)
Kód: 7797
 
2 099 Kč
(1 735 Kč bez DPH)
407 BBOU 1 800x800
 
5 099 Kč
(4 214 Kč bez DPH)
19 položek celkem
H4352d10943414420ae0f6ae2ca5e488
Akce Tip
122 Kč bez DPH
148 Kč

Kvalitní ADSL/VDSL SPLITTER - rozbočovač signálu pro modem a telefon. Osazeno 3x standardním konektorem typu RJ11 (6P4C). Kompatibilní s ISDN,...

Kód: SPLITTER
ZyXEL XGS2210-28
Novinka Tip
ZyXEL XGS2210-28
Skladem (1 ks)
15 694 Kč bez DPH
18 990 Kč

24portový gigabitový L2 přepínač s 10GbE uplinkem. Obsahuje dále 4 x 10gigabitové SFP+ rozhraní. Podporuje stohování. Další vybrané funkce:...

Kód: ZYXELXGS221028
Netgear GS348T - ROZBALENO  ROZBALENO
Tip
5 694 Kč bez DPH
6 890 Kč

Netgear GS348T - S350 Series 48-port Gigabit Smart Managed Switch, 4x SFP S nárůstem virtualizačních nástrojů, cloudových služeb a aplikací...

Kód: 9435_P
Netgear GS348T
Novinka Tip
Netgear GS348T
Skladem (1 ks)
5 777 Kč bez DPH
6 990 Kč

Netgear GS348T - S350 Series 48-port Gigabit Smart Managed Switch, 4x SFP S nárůstem virtualizačních nástrojů, cloudových služeb a aplikací...

Kód: 9434
ATEN KVM switch CS-1922, 2-Port USB 3.0 4K DisplayPort (4K,USB 3.1 Ge
Novinka Tip
5 694 Kč bez DPH
6 890 Kč

ATEN KVM switch CS-1922, 2-Port USB 3.0 4K DisplayPort (4K,USB 3.1 Gen 1)

Kód: 9315
OEM X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
Tip
207 Kč bez DPH
250 Kč

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní

Kód: 9189
MaxLink POE panel 24 portů, 1U pro rack 19", stíněný
Tip
1 033 Kč bez DPH
1 250 Kč

Panel integrující 24 pasivních PoE injektorů do jediného 19"/1U panelu vhodný pro napájení až 24 zařízení.

Kód: 8262
TURRIS Turris MOX PoE Add-on RTMX-APOE
Tip
707 Kč bez DPH
855 Kč

standard 802.3af & 802.3at

Kód: 8013
Netgear AGM731F
Tip
Netgear AGM731F
Skladem (3 ks)
1 735 Kč bez DPH
2 099 Kč

NETGEAR ProSafe AGM731F - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - multirežim LC* Možnosti připojení

Kód: 7797
407 BBOU 1 800x800
Akce Tip
4 214 Kč bez DPH
5 099 Kč

Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm vlnová délka, dosah 300m – sada

Kód: 6822
Netgear AGM734-10000S
Akce Tip
Netgear AGM734-10000S
Skladem (1 ks)
2 769 Kč bez DPH
3 350 Kč

Modul SFP 1G Ethernet RJ45, vzdálenost až 100 m pro řízené přepínačerychlost přenosu dat: 1.000 Mbit/sdosah: 100 mpřípojky: RJ45 Stav zboží:...

Kód: 6657
AA2
Akce Tip
27 890 Kč bez DPH
27 890 Kč

SonicWALL NSA 4600 Firewall - 8-Core 2x10GbE SFP+, 4x1GbE SFP, 12xGbE, 1GbE Mgmt

Kód: NSA4600_XX
24p2
Akce Tip
3 890 Kč bez DPH
3 890 Kč

24 portový switch LevelOne FEU-2410 24x 10/100

Kód: FEU-2410_XX
Digitus mini GBIC (SFP) transceiver modul
Akce Tip
412 Kč bez DPH
499 Kč

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km, s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13

Kód: 5043
dlink des 3010g used 800x600
Tip
D-Link DES-3010G
Skladem (5 ks)
2 644 Kč bez DPH
3 199 Kč

Profesionální řiditelný 8x 10/100Mbs portový switch, 1x gigabitový port, 1x SFP, podpora 802.1x.

Kód: DES-3010G
d link dis 100g 5sw 5 port unmanaged switch 95574013
Akce Novinka Tip
D-Link DIS-100G-5SW
Skladem (2 ks)
4 835 Kč bez DPH
5 850 Kč

D-Link DIS-100G-5SW 5 Port Unmanaged Switch with 4 x 10/100/1000BaseT(X) ports & 1 x 100/1000BaseSFP ports Neřízený přepínač typu "plug...

Kód: 2838
switch d link dgs 3120 24tc rizeny l2 92554608
Akce Novinka Tip
8 471 Kč bez DPH
10 250 Kč

Výkonný switch s 20x 10/100/1000BASE-TX a 4x kombo SFP porty a řadou pokročilých bezpečnostních funkcí, stohovatelný, multicast, SD slot,...

Kód: 2574
MaxLink PI60F PoE injektor - SFP port, 802.3af/at, 55V, 1.1A, 60W, 1Gbit, napájecí kabel
Akce Výprodej
901 Kč bez DPH
1 090 Kč

"MaxLink PI60F je velmi kvalitní Gigabitový POE injektor s jedním výstupním POE portem, LAN portem a jedním SFP portem pro napájení zařízení s...

Kód: 2166
drawImage
Akce Novinka Tip
2 488 Kč bez DPH
3 010 Kč

Smart Gigabit Ethernet přepínač do domácnosti či kanceláře

Kód: 10670