Switche

Nejprodávanější

AA2
SonicWALL NSA 4600 101-500458-54 Rev. B
Skladem (1 ks)
Kód: NSA4600
 
47 990 Kč
(47 990 Kč bez DPH)
24p2
LevelOne FEU-2410 24x 10/100
Skladem (1 ks)
Kód: FEU-2410_XX
 
3 890 Kč
(3 890 Kč bez DPH)
Digitus mini GBIC (SFP) transceiver modul
664 Kč –25 %
Původně: 664 Kč  (–25 %)
499 Kč
(412 Kč bez DPH)
dlink des 3010g used 800x600
4 500 Kč –29 %
D-Link DES-3010G
Skladem (5 ks)
Kód: DES-3010G
Původně: 4 500 Kč  (–29 %)
3 199 Kč
(2 644 Kč bez DPH)
d link dis 100g 5sw 5 port unmanaged switch 95574013
6 899 Kč –15 %
D-Link DIS-100G-5SW
Skladem (2 ks)
Kód: 2838
Původně: 6 899 Kč  (–15 %)
5 850 Kč
(4 835 Kč bez DPH)
drawImage
4 799 Kč –19 %
Původně: 4 799 Kč  (–19 %)
3 899 Kč
(3 222 Kč bez DPH)
6 položek celkem
Digitus mini GBIC (SFP) transceiver modul
Akce Tip
664 Kč –25 %
412 Kč bez DPH
499 Kč

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km, s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13

Kód: 5043
dlink des 3010g used 800x600
Tip
4 500 Kč –29 %
D-Link DES-3010G
Skladem (5 ks)
2 644 Kč bez DPH
3 199 Kč

Profesionální řiditelný 8x 10/100Mbs portový switch, 1x gigabitový port, 1x SFP, podpora 802.1x.

Kód: DES-3010G
24p2
Akce Tip
3 890 Kč bez DPH
3 890 Kč

24 portový switch LevelOne FEU-2410 24x 10/100

Kód: FEU-2410_XX
drawImage
Akce Novinka Tip
4 799 Kč –19 %
3 222 Kč bez DPH
3 899 Kč

Smart Gigabit Ethernet přepínač do domácnosti či kanceláře

Kód: 10670
d link dis 100g 5sw 5 port unmanaged switch 95574013
Akce Novinka Tip
6 899 Kč –15 %
D-Link DIS-100G-5SW
Skladem (2 ks)
4 835 Kč bez DPH
5 850 Kč

D-Link DIS-100G-5SW 5 Port Unmanaged Switch with 4 x 10/100/1000BaseT(X) ports & 1 x 100/1000BaseSFP ports Neřízený přepínač typu "plug...

Kód: 2838
AA2
Akce Tip
47 990 Kč bez DPH
47 990 Kč

SonicWALL NSA 4600 Firewall - 8-Core 2x10GbE SFP+, 4x1GbE SFP, 12xGbE, 1GbE Mgmt

Kód: NSA4600

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení