Switche

Nejprodávanější

TP-Link TL-SF1016D
TP-Link TL-SF1016D
Skladem (7 ks)
Kód: 7335_XX
 
560 Kč
(560 Kč bez DPH)
TP-Link TL-SF1024D
TP-Link TL-SF1024D
Skladem (1 ks)
Kód: 7332_XX
 
1 060 Kč
(1 060 Kč bez DPH)
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP+ 10GBE SR 850NM WAVELENGTH 300M REACH - KIT
5 924 Kč –14 %
Původně: 5 924 Kč  (–14 %)
5 099 Kč
(4 214 Kč bez DPH)
AA2
SonicWALL NSA 4600 101-500458-54 Rev. B
Skladem (1 ks)
Kód: NSA4600
 
39 900 Kč
(39 900 Kč bez DPH)
24p2
LevelOne FEU-2410 24x 10/100
Skladem (1 ks)
Kód: FEU-2410_XX
 
3 890 Kč
(3 890 Kč bez DPH)
Digitus mini GBIC (SFP) transceiver modul
664 Kč –25 %
Původně: 664 Kč  (–25 %)
499 Kč
(412 Kč bez DPH)
dlink des 3010g used 800x600
4 500 Kč –29 %
D-Link DES-3010G
Skladem (5 ks)
Kód: DES-3010G
Původně: 4 500 Kč  (–29 %)
3 199 Kč
(2 644 Kč bez DPH)
d link dis 100g 5sw 5 port unmanaged switch 95574013
6 899 Kč –15 %
D-Link DIS-100G-5SW
Skladem (2 ks)
Kód: 2838
Původně: 6 899 Kč  (–15 %)
5 850 Kč
(4 835 Kč bez DPH)
switch d link dgs 3120 24tc rizeny l2 92554608
15 049 Kč –12 %
D-Link DGS-3120-24TC/SI
Skladem (1 ks)
Kód: 2574
Původně: 15 049 Kč  (–12 %)
13 250 Kč
(10 950 Kč bez DPH)
drawImage
4 799 Kč –19 %
Původně: 4 799 Kč  (–19 %)
3 899 Kč
(3 222 Kč bez DPH)
10 položek celkem
Digitus mini GBIC (SFP) transceiver modul
Akce Tip
664 Kč –25 %
412 Kč bez DPH
499 Kč

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km, s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13

Kód: 5043
TP-Link TL-SF1016D
Akce Tip
TP-Link TL-SF1016D
Skladem (7 ks)
560 Kč bez DPH
560 Kč

Přepínač TL-SF1016D Fast Ethernet je určen pro malé kanceláře nebo pracovní skupiny.

Kód: 7335_XX
TP-Link TL-SF1024D
Akce Tip
TP-Link TL-SF1024D
Skladem (1 ks)
1 060 Kč bez DPH
1 060 Kč

Přepínač TL-SF1024D Fast Ethernet představuje výkonnou, cenově dostupnou, snadno použitelnou, bezproblémovou a standardní možnost upgradování...

Kód: 7332_XX
dlink des 3010g used 800x600
Tip
4 500 Kč –29 %
D-Link DES-3010G
Skladem (5 ks)
2 644 Kč bez DPH
3 199 Kč

Profesionální řiditelný 8x 10/100Mbs portový switch, 1x gigabitový port, 1x SFP, podpora 802.1x.

Kód: DES-3010G
24p2
Akce Tip
3 890 Kč bez DPH
3 890 Kč

24 portový switch LevelOne FEU-2410 24x 10/100

Kód: FEU-2410_XX
drawImage
Akce Novinka Tip
4 799 Kč –19 %
3 222 Kč bez DPH
3 899 Kč

Smart Gigabit Ethernet přepínač do domácnosti či kanceláře

Kód: 10670
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP+ 10GBE SR 850NM WAVELENGTH 300M REACH - KIT
Akce Tip
5 924 Kč –14 %
4 214 Kč bez DPH
5 099 Kč

Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm vlnová délka, dosah 300m – sadaTyp zařízení: SFP+ modul transceiveruForm Factor: Zásuvný...

Kód: 6822
d link dis 100g 5sw 5 port unmanaged switch 95574013
Akce Novinka Tip
6 899 Kč –15 %
D-Link DIS-100G-5SW
Skladem (2 ks)
4 835 Kč bez DPH
5 850 Kč

D-Link DIS-100G-5SW 5 Port Unmanaged Switch with 4 x 10/100/1000BaseT(X) ports & 1 x 100/1000BaseSFP ports Neřízený přepínač typu "plug...

Kód: 2838
switch d link dgs 3120 24tc rizeny l2 92554608
Akce Novinka Tip
15 049 Kč –12 %
10 950 Kč bez DPH
13 250 Kč

Výkonný switch s 20x 10/100/1000BASE-TX a 4x kombo SFP porty a řadou pokročilých bezpečnostních funkcí, stohovatelný, multicast, SD slot,...

Kód: 2574
AA2
Akce Tip
39 900 Kč bez DPH
39 900 Kč

SonicWALL NSA 4600 Firewall - 8-Core 2x10GbE SFP+, 4x1GbE SFP, 12xGbE, 1GbE Mgmt

Kód: NSA4600