Panasonic F-VXR50G-W

Kód: F-VXR50G-W
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Panasonic
7 900 Kč 6 529 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Čistička vzduchu výkon 306 m3/h, příkon 45 W, doporučená velikost místnosti do 40 m2, maximální hlučnost 51 dB(A), minimální hlučnost 18 dB(A), hepa a uhlíkový, regulace výkonu a zvlhčovač vzduchu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Panasonic F-VXR50G

Panasonic F-VXR50G-W čistička vzduchu

 

Stav zboží: nové
Zboží pochází z oficiální české distribuce.
Výrobce: Panasonic
Part Number: F-VXR50G-W

 

Čistička  vzduchu s funkcí zvlhčování, technologie nanoe™, doporučená velikost 40m2, 3v1 kompozitní HEPA filtr s životností 10let odstraňuje 99.97%  částic 0,3µm, super-nano deodorizační filtr, zvlhčovací filtr, max. výkon čištění 210m3/h, max. výkon zvlhčování 350ml/h, 3 režimy (čištění, zvlhčování, čištění&zvlhčování), 3D cirkulace vzduchu + přední a boční nasávání, 4 senzory, ukazatel aktuálního znečištění vzduch v místnosti, ECONAVI, objem nádržky 2,3l, dotykový panel, timer/sleep mód (8h), certifikace The British Allergy Foundation


Víte, že vzduch v místnosti může být mnohem znečištěnější než vzduch venku? Když si oknem pouštíte dovnitř takzvaný čerstvý vzduch, spolu s ním se k vám dostanou i nepříjemné a nevítané nečistoty, zápach, bakterie, viry, vzduchem roznášené alergeny a těkavé organické látky. Díky našim čističkám vzduchu výrazně snížíte úroveň znečištění a množství alergenů, kterým byste byli vystaveni.


Čistý vzduch po celý rok
Čistička vzduchu Panasonic F-VXR50G chrání zdraví u vás doma v každém ročním období. V zimě vzduch čistí od smogu, bojuje s viry a bakteriemi přímo ve vzduchu dřív, než vás mohou napadnout, a příjemně zvlhčuje vzduch během topné sezóny. Na jaře vás čistička chrání od pylů a různých alergií a na podzim zase před bakteriemi a viry. Čistička vzduchu Panasonic F-VXR50G chrání zdraví u vás doma v každém ročním období. V zimě vzduch čistí od smogu, bojuje s viry a bakteriemi přímo ve vzduchu dřív, než vás mohou napadnout, a příjemně zvlhčuje vzduch během topné sezóny. Na jaře vás čistička chrání od pylů a různých alergií a na podzim zase před bakteriemi a viry.

Nanoe™, to je prostě čistý vzduch bez chemikálií a škodlivin
Nanoe™* označuje miniaturní elektrostatické částečky vody rozprášené do vzduchu, které ho čistí a zvyšují jeho kvalitu. Mezi výhody této technologie patří odstranění zápachu a pylů, a také potlačení virů a alergenů roznášených vzduchem. Technologie NanoCloud využívá přirozený proces vypařování, kterým obohacuje vzduch molekulami vody ve velikosti nanočástic. Tyto molekuly jsou tak malé, že přenášejí o 99 % bakterií méně než ultrazvukové zvlhčovače, a zároveň brání tvorbě mokrých skvrn a usazenin z vody. * Částečky Nanoe™ jsou tak malé, že proniknou i oblečením, kde brání vzniku plísně a zápachu.

Výhody technologie nanoe™
Antivir/Bakterie Potlačuje šíření 99,9 % virů (H1N1) a (H5N1) a 99,9 % bakterií (E.Coli 0157, MRSA). Potlačení zápachu Za 30 minut sníží zápach o 90 % (např. z kouření). Hydratace pokožky Pomáhá obnovit vlhkost v pokožce. Kapky nanoe™ se navážou na kožní maz a vytvoří na pokožce membránu, která udržuje hydrataci. Tím se zlepší textura keratinu a pokožka zůstává svěží a vlhká.

4 snímače
Čistička vzduchu F-VXR50G značky Panasonic využívá čtyři praktické inteligentní snímače: 1) Snímač vlhkosti monitoruje vlhkost v místnosti a upravuje zvlhčování podle nastavené úrovně. 2) Snímač světla detekuje jas v místnosti a upravuje jas ukazatelů na ovládacím panelu. 3) Snímač zápachu detekuje intenzitu zápachu a upravuje režim a rychlost provozu, aby zápach odstranil. 4) Snímač prachu detekuje koncentraci prachových částic a upravuje režim a rychlost provozu tak, aby je zachytil.

Technologie filtru 3 v 1
Systém kompozitního filtru HEPA je filtrační technologie 3 v 1: (1) Filtr Super Alleru-Buster, katechin ze zeleného čaje a antibakteriální enzym společně eliminují alergeny, viry a bakterie. (2) Aktivní karbonový filtr odstraní zápach domácích zvířat, cigaretový kouř a zápach z odpadků. Kompozitní filtr HEPA byl schválen úřadem Allergy UK™ pro boj s alergiemi ve Velké Británii. Produkty s tímto logem prošly nezávislými vědeckými testy, které potvrdily, že snižují, odstraňují nebo omezují působení alergenů v domácím prostředí a efektivně pomáhají lidem minimalizovat kontakt s alergeny. Jednoduché čištění kompozitního filtru HEPA: na hubici vysavače jednoduše nasaďte kartáč nebo dlouhý úzký nástavec a z povrchu filtru odstraňte prach.

Proud vzduchu ve 3D cirkulaci a lapač prachu
Ve vzduchu mezi stropem a podlahou se vyskytuje celá řada malých znečisťujících látek, např. zápach čpavku a lidských těl, ze spalování nafty, z odpadků či cigaretový kouř. Díky proudění vzduchu ve 3D cirkulaci se jednoduše nasají: postranní a přední proudění vzduchu*. Těžší a větší prachové částice, např. pšeničná mouka, popel z cigaret a alergenní látky, vznášející se do 30 cm nad podlahou pak lehce a efektivně zachytí unikátní a výkonné přímé přední sání. 
 
Specifikace:
Oblast použití [m2]: 40 (431)
Čištění nanoe™: nanoe™
Objem vzduchu [m3/min]: Vysoké: 5,1 / Střední: 1,9 / Nízké: 0.9
Spotřeba energie [W]: Vysoké: 45 / Střední: 9 / Nízké: 6
Úroveň hluku [dB (A)]: Vysoké: 51 / Střední: 29 / Nízké: 18
Kapacita zvlhčení [ml/h]: Vysoké: 500 / Střední: 230 / Nízké: 150
Objem vzduchu [m3/min]: Vysoké: 4,9 / Střední: 2,3 / Nízké: 1.3
Spotřeba energie [W]: Vysoké: 45 / Střední: 13 / Nízké: 9
Úroveň hluku [dB (A)]: Vysoké: 51 / Střední: 34 / Nízké: 23
Ukazatel výměny filtru / Kontrola životnosti filtru: A
Typ motorku: Stejnosměrný proud
Proud vzduchu při cirkulaci 3D: A
Výkonný chytač: A
ECONAVI: A
Automatický mód: A
Režim spánku (8 hodin): A
Režim Spot Air: A
Snímač: Nečistota / Zápach / Vlhkost
Světelné čidlo: A
Označení čistoty: A
Ukazatel vlhkosti: Ukazatel 5 úrovní
Dětský zámek: A
Plynulý pohon: A
Objem nádržky [l]: 2,3
Rozměry (V × Š × H) [mm]: 560 x 360 x 240
Váha (kg): 8.6
Filtr HEPA: F-ZXRP50Z
Filtr odstranění zápachu: F-ZXHD55Z
Filtr na větší částice: F-ZXHE50Z
Čisticí filtr [rok]: 10
Filtr odstranění zápachu [rok]: 10
Zvlhčovací filtr [rok]: 10

 

Víc než jen čerstvý vzduch

Čistička vzduchu Panasonic F-VXR50G s funkcí zvlhčování výrazně sníží úroveň znečištění a množství alergenů ve vaší domácnosti, abyste mohli dýchat kvalitnější a o mnohem zdravější vzduch. Velké otvory s předním a bočním nasáváním optimalizují cirkulaci vzduchu tak, aby byly nečistoty efektivně eliminovány v celé místnosti. Znečištěné látky jsou následně zachyceny účinným filtračním systémem 3v1, který zabrání jejich opětovnému šíření.


Klíčové vlastnosti čističky vzduchu Panasonic F-VXR50G

 • Oblast použití 40 m2
 • 3D cirkulace vzduchu
 • 3 režimy (čištění, zvlhčování, čištění + zvlhčování)
 • Technologie Nanoe umožňuje potlačit šíření virů a bakterií
 • Technologie NanoCloud využívající přirozený proces vypařování
 • 4 inteligentní senzory (vlhkosti, zápachu, prachu a světla)
 • Efektivní potlačení zápachů v místnosti
 • Světelný ukazatel aktuálního znečištění vzduchu

Nanotechnologie čištění vzduchu

Inovativní technologie Nanoe čistí vzduch pomocí miniaturních elektrostatických částeček vody, které ho efektivně zbavují veškerých zápachů, pylů a alergenů. Technologie NanoCloud využívá přirozeného procesu vypařování a vzduch obohacuje o nanomolekuly vody, které díky miniaturnímu rozměru přenášejí až o 99% méně bakterií, než je tomu u klasických ultrazvukových zvlhčovačů.


Filtrační systém 3v1

Pro dokonalou filtraci zachycených částic je čistička vzduchu vybavena trojúrovňovým filtračním systémem. Filtr Super Alleru-Buster společně s katechinem a antibakteriálním enzymem eliminují viry, alergeny a bakterie. Aktivní karbonový filtr odstraňuje nepříjemné zápachy a kompozitní HEPA filtr zajistí snížení alergenů ze vzduchu.

4 inteligentní snímače pro maximálně efektivní provoz

Čistička vzduchu Panasonic F-VXR50G je vybavena systémem ECONAVI, který využívá 4 inteligentních snímačů, pomocí kterých optimalizuje výkon spotřebiče pro zajištění maximální účinnost během provozu. 

 • Snímač vlhkosti automaticky upravuje zvlhčování dle nastavené úrovně.
 • Snímač zápachu upravuje výkon čističky pro důkladné odstranění nepříjemných pachů.
 • Snímač prachu monitoruje koncentraci prachových částic a upravuje režim rychlosti pro jejich efektivní zachycení.
 • Snímač osvětlení upravuje jas displeje podle úrovně světla v místnosti. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu a zvlhčovače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: