Nedis AIPU200CWT

Kód: 5049
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: Nedis
2 109 Kč 1 743 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Čistič vzduchu pro zajištění zdravého vnitřního klima. Vhodný pro místnosti do velikosti 25 m². Hepa filtr odstraňuje 99,99 % všech části prachu a nečistot ≥0,3 um. Dotykový ovládací panel s modrou LED signalizací. 4 rychlosti + automatický režim. Tichý noční režim. Snímač prachu. Ionizátor. Indikátor výměny filtru. CADR: kouř 200 m³/h a kapacita 25 m². Protiskluzové gumové nožičky. Filtr s aktivním uhlím proti zápachům. Časovač. Filtry s antibakteriálním potahem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Nedis čistič vzduchu, 25m2

Každý si přeje žít v čistém a zdravém prostředí. O čistotu v domácnosti se zajisté postaráte sami, ale vzduch jen tak nevyčistíte. Proto je tu čistič vzduchu Nedis, který se odstraňuje částice prachu a špíny poletující ve vzduchu. A nejetn to. Je to dokonalé řešení pro zajištění zdravého vnitřního klima.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavní přednosti

  • Dotykový ovládací panel s modrou LED signalizací
  • Snímač prachu - měří a informuje o kvalitě vzduch
  • 4 rychlosti ventilátoru + automatický režim založený na výstupu snímače
  • Tichý noční režim – kvalitní spánek se svěžím vzduchem
  • HEPA filtr – odstraňuje 99,99 % všech části prachu a nečistot ≥ 0,3 um
  • Ionizátor – mimořádně čistý vzduch
  • Indikátor filtru – pro včasnou výměnu HEPA filtru
  • Filtr s aktivním uhlím - eliminuje zápachy
  • Časovač - nastavte vypnutí čističe za 2, 4 nebo 8 hodin
  • Filtry s antibakteriálním potahem

Dokonale čistý vzduch

Tento čistič vzduchu využívá HEPA filtr, který odstraňuje až 99,99 % všech částic od velikosti 0,3 mikrometru, což zahrnuje pyl a prachové roztoče. V prostředí tak bude méně prachu, což sníží četnost vašich alergických projevů. V zájmu maximalizace účinku čistič vzduchu integruje také ionizátor. Ten zajišťuje, že částice nečistot a prachu klesnou k zemi namísto volného poletování vzduchem, který dýcháte. Tento čistič vzduchu navíc, díky filtru s aktivním uhlím, odstraňuje i nepříjemné zápachy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Snímač prachu

O kvalitě vzduchu vás bude informovat integrovaný snímač prachu. Budete tak vždy vědět, jakou rychlost čištění zvolit. Na výběr máte hned 4. Případně nastavte automatický režim, který nastaví čistič automaticky dle informací o znečištění ze snímače prachu.

Noční režim

Ventilátor je vybaven nočním režimem. Ten zajišťuje čistý, svěží vzduch i přes noc, a to s ještě nižší hladinou hluku a vypnutým osvětlením. Díky tomu je čistič vzduchu vhodný do ložnice, dětského pokoje nebo jakékoli místnosti do 25 m².

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Čistič vzduchu pro zajištění zdravého vnitřního klima. Vhodný pro místnosti do velikosti 25 m². Hepa filtr odstraňuje 99,99 % všech části prachu a nečistot ≥0,3 um. Dotykový ovládací panel s modrou LED signalizací. 4 rychlosti + automatický režim. Tichý noční režim. Snímač prachu. Ionizátor. Indikátor výměny filtru. CADR: kouř 200 m³/h a kapacita 25 m². Protiskluzové gumové nožičky. Filtr s aktivním uhlím proti zápachům. Časovač. Filtry s antibakteriálním potahem.

 

Základní parametry

Rychlost čištění vzduchu [m³/h]: 200

Výkon [W]: 50

Typ filtru: HEPA

 

Další informace

Výrobce: Nedis

Kód výrobce: AIPU200CWT

EAN: 5412810319572

Stránky výrobce: nedis.com

Spolehlivost: 100 %

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu a zvlhčovače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: