TESLA Smart Thermostatic Valve Style TSL-TRV-GS361A

Kód: 9411
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Tesla
985 Kč 814 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Možnosti doručení

Termostatická hlavice, chytrá, bezdrátová. Displej s vysokým kontrastem. Detekce otevřeného okna, prázdninový režim, automatický a manuální režim, eco režim, offset teploty. Bezdrátové připojení ZigBee IEEE 802.15.5. Baterie s výdrží až 24 měsíců. Aplikace Tesla Smart pro Google Android a Apple iOS, v češtině.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tesla Smart Thermostatic Valve Style

Ušetřete náklady na vytápění. Tesla Smart Thermostatic Valve je vybavena praktickými funkcemi, jako je detekce otevřených oken nebo prázdninovým režimem, které sníží spotřebu energie a nikterak vás nebudou omezovat ve vašem pohodlí. Funguje zcela samostatně nebo ji můžete snadno ovládat přes aplikaci v telefonu.

Termostatická hlavice funguje samostatně bez smart funkcí, pro využití chytré domácnosti je potřeba připojit přes centrální hub jednotku.

 

 

  • Aplikace v češtině, pro OS Android a iOS
  • Snadno čitelný displej 
  • Automatizace vytápění
  • Eco a prázdninový režim

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ušetříte

Chytrá termostatická hlavice Tesla byla vyvinuta za účelem snížení spotřeby energie při vytápění, nebo chlazení vašeho domu. Inteligentní technologie vám pomůže použít pouze tolik energie, kolik je potřeba. Monitoruje náhlé poklesy teplot, což indikuje otevřená okna, a reaguje tak, aby maximálně snížil náklady spojené s vytápěním.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Přizpůsobí se vám

Chytrá termostatická hlavice Tesla, dle informací o poloze z vašeho telefonu, zautomatizuje vytápění domácnosti. Může automaticky zvýšit teplotu, když se blížíte domů, a naopak radiátor vypnout, když z domu odejdete.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Snadné ovládání

Hlavici můžete ovládat manuálně. Je vybavena dobře čitelným displejem a teplotu snadno nastavíte klasickým otáčením. Další možností je využití telefonu a chytré aplikace Tesla Smart. S její pomocí pohodlně nastavíte teplotu ať už jste kdekoli. Přehledná aplikace Tesla Smart byla pečlivě navržena tak, abyste mohli okamžitě po její otevření efektivně ovládat všechna chytrá zařízení v domácnosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Klíčové vlastnosti

Termostatická hlavice, chytrá, bezdrátová. Displej s vysokým kontrastem. Detekce otevřeného okna, prázdninový režim, automatický a manuální režim, eco režim, offset teploty. Bezdrátové připojení ZigBee IEEE 802.15.5. Baterie s výdrží až 24 měsíců. Aplikace Tesla Smart pro Google Android a Apple iOS, v češtině.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dům a zahrada
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: