Alcatel Link Zone MW40V router / LTE / Wi-Fi / černá (MW40V-2AALCZ1) + dárek T-Mobile Twist internet on-line SIM s kreditem 200Kč

Kód: MW40V_04P
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: ALCATEL
1 535 Kč –29 %
Alcatel LinkZone MW40 detail big01
1 535 Kč –29 % 1 095 Kč 905 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
2.12.2021

OPřenosný super rychlý 4G LTE WiFi router na baterii s možností připojení až 15 uživatelů.  S funkcí správy přes aplikaci (pro Android a iOS). Neblokovaný, podporuje všechny operátory.t

Detailní informace

Detailní popis produktu

SLEVA!! Modem lze reklamovat i v každé značkové prodejně T-Mobile až do 4.8.2022, ale i u nás po dobu 24 měsíců od nákupu.

CZ Distribuce. Jde o rozbalené otestované zboží se zárukou 24 měsíců. Kompletní balení.

Modem je neblokovaný, podporuje všechny operátory, není jej potřeba nijak nastavovat. SIM načítá automaticky! Moedm, nebo obal může mít drobné známky použití.

Alcatel Link Zone MW40V (MW40V-2ATBCZ1) T-Mobile


Přenosný 4G LTE WiFi router s možností připojení až 15 uživatelů, s funkcí správy přes aplikaci (pro Android a iOS).

- funkční se všemi operátory v pásmech 2G/3G/4G
- LED notifikace
- qualcomm MDM9207
- baterry 1800 mAh-výdrž 8hodin
- rozměry:87,6x59,6x12,6mm
- typ konektoru MicroUSB

CZ Distribuce T-MobileVýrobce
AlcatelVolný jako pták - ideál na cesty


Alcatel Link Zone MW40V je mobilní, přenosné a spolehlivé zařízení se zabudovanou baterií určené na cesty. Zabudovaná baterie zvládne udržet zařízení v provozu několik hodin, podle druhu zatížení. Při použití venku buďte opatrní a chraňte zařízení před deštěm a zvýšenou vlhkostí, které by mohly způsobit jeho poškození. Jedná se o multifunkční zařízení, kdy jediným tlačítkem můžete snadno přepínat mezi síťovými módy. Přehled jeho funkcí si můžete přečíst níže. Alcatel Link Zone MW40V tedy můžeme doporučit pro:Použití Vhodný
Přenosné (mobilní) Na cesty

Více dostupných operačních módů v jednom zařízení zvyšuje variabilitu použití, a tím i uživatelský komfort. Níže můžete nalézt podrobný popis dostupných operačních módů.


 
Dostupné operační módy:
 

Access Point – mód access pointu je jednoduchý mód, který se ve většině případů používá pro pokrytí větších prostor, kde není potřeba funkce routeru – například vytvářet další podsíť. Jednoduše řečeno, access point převádí kabelový internet na bezdrátový - zprostředkovává tak připojení k internetu.

 

Router – mód routeru (směrovače) pracuje tak, že procesem zvaným routování přeposílá data směrem k jejich cíli. Jednoduše řečeno, zpracovává příchozí data z LAN nebo WAN portu a přerozděluje je jiným LAN portům (zařízením k nim připojeným). Dokáže oddělit 2 různé sítě – místní (LAN) a internet (WAN). Hodí se tak, pokud třeba chcete domácí síť oddělit od internetu.

 

Wireless Router – mód bezdrátového routeru je hodně rozšířený, pracuje v něm většina síťových zařízení. Jde o spojení routeru a přístupového bodu (AP) dohromady, jež zprostředkovává přístup k internetu pro všechna připojená zařízení. A to buď pomocí kabelového připojení (LAN), nebo bezdrátovým připojením (WLAN).Rychlá Wi-Fi se standardem "n"


Alcatel Link Zone MW40V disponuje Wi-Fi rozhraním s podporou standardu 802.11b/g/n, což umožňuje spolehlivě pokrýt frekvenční pásmo 2.4 GHz. Jde tedy o tzv. Single-Band provoz, kdy zařízení pracuje pouze v jednom frekvenčním pásmu. Pásmo 2.4 GHz je obecně hojně používané nejrůznějšími zařízeními a je také nejvíce zarušeno. Může tak být nezbytné vyhledat volný kanál pro zajištění stabilního, nerušeného Wi-Fi signálu. Přesná hodnota rychlosti se odvíjí od počtu a typu bezdrátových antén, avšak gigabitovému síťovému kabelu se stále ještě nevyrovná.


Wi-Fi standardy Frekvenční pásmo Bližší specifikace
802.11b/g/n 2.4 GHz Single-Band
Rychlost přenosu bezdrátové sítě je závislá na použitém standardu 802.11b/g/n a frekvenčním pásmu 2.4 GHz. Rychlost přenosu Wi-Fi u zařízení Alcatel Link Zone MW40V je v nejčastěji používaném pásmu 2,4GHz velmi dobrých 150 Mbps. Tato rychlost přenosu Wi-Fi spolehlivě zvládne běžnou práci - prohlížení internetu, stahování souborů, odesílání emailů, poslech hudby atd.


Maximální rychlost Wi-Fi
150 Mbps


Bezpečnost na prvním místě


Zabezpečení Wi-Fi sítě není radno podceňovat. Nezvaný útočník připojený do vaší sítě může snadno získat kontrolu nad vaším počítačem a má tak možnost ukrást citlivé údaje. Lze tomu jednoduše předejít, pokud budete mít své síťové zařízení vždy aktualizované a použijete silné zabezpečení bezdrátové sítě i administračního rozhraní. Se zařízením Alcatel Link Zone MW40V můžete být zcela klidní - není čeho se obávat. Podporuje nejsilnější zabezpečení WPA2-PSK s kombinací hesla, které musí mít délku 8 až 16 znaků. Podporováno je i starší zabezpečení WPA, včetně obstarožního WEP. Takto zabezpečenou Wi-Fi síť lze ještě vylepšit filtrováním MAC adres.


Nejvyšší zabezpečení
WPA2-PSK


Rychlost Wi-Fi není jen o počtu antén


Velikost pokrytí Wi-Fi signálem závisí na vysílacích anténách - typu, počtu a zejména jejich zisku. Tyto parametry pak společně s počtem a typem překážek (např. zdivem) ovlivňují dosah signálu. Proto je doporučeno situovat vysílací zařízení do středu prostoru, který chceme bezdrátovým signálem pokrýt. Se zařízením Alcatel Link Zone MW40V se ovšem ničeho obávat nemusíme, protože disponuje 2x interní anténou se ziskem 2x 3 dBi. Můžete se tak spolehnout na bezproblémový provoz Wi-Fi.Umístění antény Počet antén Zisk antén
Interní 2 2x 3 dBi


Nejrychlejší mobilní síť 4G LTE


Chcete své zařízení Alcatel Link Zone MW40V připojit k internetu pomocí mobilní širokopásmové sítě s 4G LTE technologií? Není nic jednoduššího, protože Alcatel Link Zone MW40V již obsahuje vestavěný 4G LTE modem. Stačí pouze vložit datovou SIM kartou od operátora. LTE modem je zpětně kompatibilní i s 3G sítí, můžete se tak spolehnout na příjem signálu téměř kdekoliv. Toto řešení se hodí jako záložní při výpadku hlavní přípojky internetu nebo pro rozložení zátěže datového provozu v oblastech s nižší rychlostí kabelového připojení. Jde také o ideální řešení na cesty nebo pro přístup k internetu na chatě.

 
 
 

Specifications

OS

Windows 7/8/8.1/10 (32&64 bit)
Mac OS X 10.6~10.10 (32&64 bit)

PLATFORM

Qualcomm MDM9207

DISPLAY

LED display (Signal, WLAN, SMS, Battery)

DESIGN

Dimensions: 87.6 x 59.6 x 12.6mm
Weight: 310gr

DATA SPEED

LTE Cat4
DL up to 150Mbps

BATTERY

Battery: 1800mAh
Active usage: 7 hours
Standby time: 13 hours

MEMORY

2GB NAND Flash + 1GB LPDDR2

ANTENNA

LTE: 2X2 MIMO
WCDMA: Internal
GSM: Internal
Wi-Fi: Internal 2X2

INTERFACES

1x Micro USB 2.0
1x 3FF Micro SIM/USIM slot
1x slot for Micro SD up to 32GB
Power ON/OFF button
WPS button

NETWORK

	
MW41NF Bands:
FDD LTE: Band 1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/27/28
UMTS: Band 1, 2, 4, 5, 8
GSM: 850/900/1800/1900MHz

MW41CL Bands:
FDD LTE: Band 1, 3, 5, 7, 8, 28 compatible with Band26
TDD LTE : Band 40 compatible with B38
UMTS Band 1, 3, 5, 8

CONNECTIVITY

Wi-Fi 802.11b/g/n
2.4GHz
Supports up to 15 Wi-Fi users
WPS supported
  

Doplňkové parametry

Kategorie: LTE modemy a routery
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: