BENQ Dataprojektor SW921 DLP , XGA, 5000 ANSI, Contrast Ratio 5000:1,HDMI,MHL, RJ45, speaker 9H.JDR77.15E Dataprojektor SW921 DLP - AKCE!

Kód: 921
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: BENQ
40 990 Kč –51 %
ImgW
40 990 Kč –51 % 19 890 Kč 16 438,02 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2021

Společnost BenQ představuje novou řadu projektorů kombinujících precizní a kvalitní obraz, fantastický jas, naprostou spolehlivost a flexibilní ovládání pro profesionální uživatele a instalatéry. Centrální objektiv řady S9 se vyznačuje designem inspirovaným tryskovým motorem, má tedy aerodynamické a elegantní tvary, navíc je tělo vyrobeno z broušeného kovu.

 Projektor generuje vysoký jas, který vás potěší ve velkých dobře osvětlených konferenčních místnostech, vše tedy bude krásně vidět. Výkonné firemně orientované funkce, jako například velký zoom, posun objektivu a 2D korekce lichoběžníkového zkreslení, udělají i z náročné instalace jednoduchou záležitost; a trvalá kvalita, dostupná údržba, intuitivní a tichý provoz dělají z řady S9 ideální volbu pro náročné každodenní firemní použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flexibilní při instalaci

Díky nadstandardnímu 1,6x zoomu nabízí projektor širokou řadu projekčních vzdáleností. Můžete tak v naprosté většině případů umístit projektor na původní stropní držák a vyladit velikost obrazu přiblížení přesně jak potřebujete. Šetříte tím náklady na dodatečné úpravy umístění.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

BenQ SmartEco

Výrobce BenQ učinil technologický krok vpřed vyvinutím vlastní technologie SmartEco, která zdokonaluje DLP díky úspoře energie. Projektor tak spojuje výborný jas, kvalitu obrazu a vysokou životnost lampy. Režim SmartEco pomáhá nastavit výkon lampy pro co největší úsporu energie a poskytnutí vyváženého jasu a kontrastu.

DLP technologie

BenQ SW921 využívá patentované DLP technologie od Texas Instruments, což je soustava mikro zrcadel uvnitř speciálního čipu, které odrážejí digitálně stvořený obraz na požadovanou plochu. Výhodou DLP projektoru je, že při svém provozu nepotřebuje vzduchový filtr, čímž odpadá jeho čištění a výměna. Je prakticky imunní vůči slábnutí barev (žlutozelený nádech), k němuž jsou některé projektory při svém provozu náchylné.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Flexibilita instalace

Použití velkého 1,6× zoomu uvolňuje prostor pro působivý rozsah projekčních vzdáleností a poskytuje flexibilitu umístění projektoru bez kompromisů v oblasti aktuálního vybavení. V případě jakýchkoliv drobných nepřesností výpočtu během instalace projektoru můžete použít funkci posunu objektivu pro nastavení polohy promítaného obrazu tak, aby vyhovoval projekční ploše, a to bez ztráty kvality obrazu.

Design s centrálním objektivem

Na rozdíl od designů s odsazeným objektivem umožňuje design symetricky vystředěného objektivu od společnosti BenQ jednoduchou instalaci bez speciálních výpočtů nebo nastavování. Dvířka lampy s rychlým uvolněním zase umožňují snadný přístup k lampě, aniž by bylo nutné demontovat projektor namontováný pod stropem.

2D korekce lichoběžníkového zkreslení

2D korekce lichoběžníkového zkreslení zvyšuje flexibilitu instalace korekce lichoběžníkového efektu prostřednictvím vodorovného a svislého nastavení v rozsahu až +-30 stupňů. Díky tomu můžete projektor umístit mimo střed, prezentující tak může stát před projekční plochou bez toho, aby blokoval obraz. Tento projektor je možné zároveň umístit kamkoliv na desku stolu tvaru U, posouvat stůl nebo klást stojan doprostřed nebude ani nutné. Také disponuje technologií korekce obrazu v rozích, která vám pomůže vytvořit dokonalý obraz.

Kvalita obrazu

Nezáleží na tom, jak je velká nebo jak jasně je osvětlená konferenční místnost, prezentace jsou díky vysokému jasu 5 000 ANSI lumenů vždy jasné a ostré. Užívejte si perfektní prezentace při zapnutém osvětlení s interakcí posluchačů a psaním poznámek. Přibývající zkušenosti společnosti BenQ v oblasti know-how projektorů a špičková technologie DLP zase umožňují dosahovat neuvěřitelných kontrastních poměrů, neskutečné úrovně černé barvy, skvělých vykreslovaných detailů obrazu a skvělé čitelností.

Ovládání prostřednictvím LAN

Ovládání prostřednictvím sítě LAN bylo navrženo s cílem usnadnit a zefektivnit každodenní údržbu projektorů IT správci. Technologie poskytuje plný přístup a ovládání projektorů zapojených v síti přímo z počítačů IT. Toto rozhraní nabízí bezproblémovou podporu systémů síťového ovládání Crestron RoomView a PJ-Link.

Konektivita MHL

Konektivita MHL umožňuje sdílet váš audiovizuální obsah z mobilních zařízení na velké projekční ploše pomocí MHL kabelu nebo modulu. Během projekce z vašeho zařízení nebo modulu probíhá nabíjení vašeho zařízení, takže se při prezentaci nemusíte obávat vybití baterie. Port USB zase dodává energii bezdrátovým modulům pro zajištění nepřerušovaného zobrazení.

Perfektní dlouhodobá kvalita obrazu díky technologii DLP

DLP projektory BenQ produkují nejrealističtější možné barvy a živý obraz. Díky kombinaci průkopnických inovací BenQ, například vyměnitelného šestisegmentovému barevného kolečka s technologií DLP BrilliantColor, projektory přesně reprodukují náročně nastavitelné barvy jako například pleťové tóny.

Dlouhodobá kvalita

Neuvěřitelně odolná mikrozrcátka čipu DMD a design téměř neprodyšně uzavřené DLP jednotky přispívají k tomu, že DLP projektory BenQ odolávají zkoušce času bez ztráty kvality obrazu. Díky eliminaci hromadění prachu a poškození teplem svítí projektory BenQ rok co rok a po obyčejné výměně lampy mají obraz stejně dobrý jako nové projektory.

Obraz ostrý jako břitva

DLP projektory BenQ, vysoce ceněné za vysoký kontrast nejlepší ve své kategorii, rovněž produkují nejvýrazněji definovanou ostrost pro křišťálově čisté detaily a čitelný text maximalizací poměru plnění jednotlivých pixelů a využitím exkluzivní technologie BenQ SmartEco™.

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 2 roky