CANON PIXMA GM4040 3111C009 Multifunkční tiskárna

Kód: 3906
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Canon
4 950 Kč 4 091 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Černobílá multifunkce 3 v 1 s vysokou výtěžností a nízkými náklady na černobílý tisk stránky
Zvyšte produktivitu a snižte náklady díky výtěžnosti 18 000 stran ze 3 zásobníků s černým inkoustem*. Vylepšete skenování a kopírování pomocí podavače ADF na 35 listů a doplňujte zásobníky, které nelze promáčknout. Jedná se o ideální volbu pro malé nebo domácí kanceláře, které chtějí plynulou produkci a vynikající kvalitu.

Multifunkční inkoustová tiskárna, s doplnitelnými zásobníky, kopírka, scanner, rychlost tisku až 13 černobílých obrázků za minutu, rozlišení 600 x 1200 dpi, 250 listů na vstupu a 100 listů na výstupu, skener – rozlišení 1200 x 2400 dpi, rychlost skenování 3,5 ms/řádek, kopírka – rychlost kopírování přibližně 12, rozhraní USB 2.0, LAN, WiFi, LCD, duplex, AirPrint, bezdrátové přímé připojení, oboustranný tisk, tankový systém

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží pochází z oficiální české distribuce.
Výrobce: Canon
Part Number: 3111C009

 

Canon PIXMA GM4040 - PSC/ A4/ WiFi/ LAN/ CISS/ B&W/ ADF/ DUPLEX/ USB

 

Canon PIXMA GM4040 - PSC/A4/WiFi/LAN/CISS/B&W/ADF/DUPLEX/USB
multifunkce pro černobílý tisk


Černobílá multifunkce 3 v 1 s vysokou výtěžností a nízkými náklady na černobílý tisk stránky
Zvyšte produktivitu a snižte náklady díky výtěžnosti 18 000 stran ze 3 zásobníků s černým inkoustem*. Vylepšete skenování a kopírování pomocí podavače ADF na 35 listů a doplňujte zásobníky, které nelze promáčknout. Jedná se o ideální volbu pro malé nebo domácí kanceláře, které chtějí plynulou produkci a vynikající kvalitu.

Inkoustová tiskárna Canon PIXMA GM4040

Multifunkční inkoustová tiskárna Canon PIXMA GM4040 se stane ideálním řešením pro kvalitní výstup v menších firmách či domácnostech s možností vysoké rychlosti tisku už 13 obrázků/min. Zaručuje výtisky vynikající kvality, jasné kopie a přesné skenování. Podporuje připojení přes WiFi a samozřejmě USB. Tiskárna poskytuje výjimečnou svobodu libovolné akce díky širokému výběru možností tisku z mobilních zařízení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výhody této tiskárny

  • Vysoká kapacita zásobníků
  • Doplnitelné zásobníky s vysokou vytížeností a nízkými náklady na tisk
  • Zařízení 3 v 1
  • Tisk bez kabelu v síti
  • Podpora mobilního tisku
  • Oboustranný tisk

Vysoká kapacita zásobníků

Díky kapacitě 350 listů obyčejného papíru 250 v přední části a 100 podávaných ze zadní strany zařízení, umožní tisknout bez zbytečných prodlev.

Doplnitelné zásobníky s vysokou vytížeností a nízkými náklady na tisk

Tiskárna se zásobníky na 350 listů papíru zabraňuje zbytečným prostojům. Speciální tankové zásobníky eliminují nepořádek a zjednodušují samotné doplňování inkoustu. Výtisky budou vysoce kvalitní a práce tiskárny zároveň i ekonomická. A to díky celkem 3 zásobníků s černým inkoustem (pozn. 2 jsou volitelné), ze kterých můžete vytisknout až 6000 stran nebo 580 barevných.

Možnost skenování a kopírování

Při skenování můžete dokumenty skenovat přímo z automatického podavače. Skenované dokumenty nebo obrázky můžete uchovat ve vysoké kvalitě rozlišení 1200 dpi. Při kopírování můžete nastavit až 99 kopií jednoho dokumentu naráz.

Podpora mobilního tisku

Tiskárnu již není potřeba propojovat kabelem, požadované dokumenty můžete vytisknout přímo z smartphonů nebo tabletu. Přímo z tiskárny lze využívat soubory na cloudových službách PIXMA Cloud Link.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podporované služby

Tisk se stane snadný díky aplikaci Canon PRINT, která umožňuje přímý tisk, ušetří až polovinu času při organizování dokumentů, nastaví bezproblémově tiskárnu do bezdrátové sítě.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Oboustranný tisk a vysoká produktivita

Tiskárna je vybavena funkcemi, které snižují spotřebu energie a šetří čas. Spotřebu papíru můžete snížit až o 50% díky oboustrannému tisku. Podporuje papíry různých formátů a typů od klasického formátu papíru A4 přes obálky, štítky a fotopapír, získáte tak vysoce kvalitní výtisky.

Klíčové vlastnosti

Multifunkční inkoustová tiskárna Canon PIXMA GM4040, s rozlišením 600 x 1200 dpi, s možností tisku, kopírování a skenování, 250 listů na vstupu a 100 listů na výstupu při rychlosti tisku 13 černobílých obrázků za min, rozhraní USB 2.0, LAN, WiFi, LCD, bezdrátové přímé připojení, AirPrint, oboustranný tisk, tankový systém.

 

Snižte náklady na stránku
Užijte si vynikající výtěžnost až 18 000 stránek díky 3 zásobníkům s černým inkoustem* a nízké náklady na tisk stránky díky doplnitelným zásobníkům inkoustu. Doplňujte inkoust bez nepořádku pomocí zásobníků inkoustu, které nelze promáčknout.
Rychlá produktivita
Díky automatickému oboustrannému tisku a velké kapacitě 350 listů běžného papíru se dvěma způsoby podávání můžete udržovat rychlé tempo tisku a vylepšit skenování a kopírování pomocí podavače ADF na 35 listů.
Flexibilní možnosti připojení
Připojte se pomocí funkce Wireless Connect a pomocí aplikace Canon PRINT tiskněte, skenujte, kopírujte, kontrolujte zásoby inkoustu a provádějte údržbu. Pro rychlé místní připojení použijte připojení Ethernet.
Kvalita a rychlost
Pracujte rychle díky rychlostem tisku až 13 obr./min. černobíle** a bez ztráty kvality. Vylepšený pigmentový černý inkoust zajišťuje ostrý, výrazný a čistý text a profesionální výsledky.
Vhodné pro podnikání
Dvouřádkový černobílý displej LCD umožňuje interní ovládání nebo sledování hladiny inkoustu, využití tisku a stavu tiskárny pomocí nástrojů dálkové správy.

Specifikace:
Doplnitelné zásobníky inkoustu
Zásobník černého inkoustu s vysokou výtěžností.
Výjimečná stránková výtěžnost
18 000 stran ze 3 zásobníků s černým inkoustem*.
Bezproblémové skenování a kopírování
Podavač ADF na 35 listů pro efektivnější pracovní postup.
Kapacita 350 listů
250 listů v předním zásobníku a 100 listů v zadním zásobníku.
Kompletní konektivita
Možnosti připojení k sítím Ethernet a Wi-Fi.
Podpora smartphonů
Aplikace Canon PRINT (iOS a Android) s cloudovým tiskem.
Profesionální výsledky
Speciální černý pigmentový inkoust pro výrazné a ostré texty.
auto-2-sided-printing
Snadné ovládání
2řádkový černobílý displej LCD.

Doplňkové parametry

Kategorie: Multifunkční zařízení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: