DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP+ 10GBE SR 850NM WAVELENGTH 300M REACH - KIT

Kód: 6822
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: Dell
5 099 Kč 4 214 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm vlnová délka, dosah 300m – sada

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stav zboží: nové
Zboží pochází z oficiální české distribuce.
Výrobce: Dell
Part Number: 407-BBOU

 

Typ zařízení: SFP+ modul transceiveru
Form Factor: Zásuvný modul
Typ kabeláže: 10GBase-SR
Rychlost přenosu dat: 10 Gbps
Délka optické vlny: 850 nm
Data Link Protocol: 10 GigE
Maximální přenosová vzdálenost: 300 m

Rozhraní: 1 x Ethernet 10GBase-SR

Tento produkt je kompatibilní s následujícími systémy:
Dell Networking S4810-ON
Dell Networking S5000
Dell Networking S6000
Dell Networking S6000 ON
Dell Networking Z9500
Dell Networking N3000 Series
Dell Networking N2000 Series
Dell Networking N4000 Series
PowerConnect 5524
PowerConnect 5524P
PowerConnect 5548
PowerConnect 5548p
PowerConnect 6224F
PowerConnect 6224P
PowerConnect 6248P
PowerConnect 7024
PowerConnect 7024F
PowerConnect 7024P
PowerConnect 7048
PowerConnect 7048P
PowerConnect 7048R
PowerConnect 8024F
Dell Networking N4032
Dell Networking N4032F
Dell Networking N4064
Dell Networking N4064F
Dell Networking N2024
Dell Networking N2024P
Dell Networking N2048
Dell Networking N3024
Dell Networking N3024F
Dell Networking N3024P
Dell Networking N3048
Dell Networking N3048P
Dell Networking S4048-ON
Dell Networking C1048P
Dell Networking C9010
Dell Networking N1500 Series
Dell Networking X4012
Dell Networking Z9100
Dell Networking S6100
Dell Networking S4048T-ON
Dell Networking S5232F-ON
Dell Networking S5296F-ON
Dell Networking S5248F-ON
Dell Networking S5212F-ON
Dell Networking S5224F-ON
Dell Networking N3024ET-ON
Dell Networking N3024EF-ON
Dell Networking N3048ET-ON
Dell Networking N3024EP-ON
Dell Networking N3048EP-ON
Dell Networking N3132PX-ON
Dell Networking X1026
Dell Networking X1052

 

Doporučená maloobchodní cena: 5 924 Kč

 

Stav zboží: nové
Zboží pochází z oficiální české distribuce.
Výrobce: Dell
Part Number: 407-BBOU

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Anténní držáky a stožáry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: