Digitus DN-81004-01 modul transceiveru SFP (Mini GBIC) 1.25 GBit/s 20 km Typ modulu LC

Kód: 6327
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: DIGITUS
648 Kč 536 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km
s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm
"plug and play" spojení vláken
DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modul nabízí nejvyšší kvalitu a spolehlivost.
Ať už ze switche do switche, z konvertoru do switche, z konvertoru do konvertoru nebo jiné aplikace:
Široká produktová řada DIGITUS® modulů umožňuje flexibilní užití technologie vláken.
Soulad s MSA (Multi Source Agreement) standardem zajišťuje kompatibilitu s jinými výrobci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu:

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km
s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx1310nm
"plug and play" spojení vláken
DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modul nabízí nejvyšší kvalitu a spolehlivost.
Ať už ze switche do switche, z konvertoru do switche, z konvertoru do konvertoru nebo jiné aplikace:
Široká produktová řada DIGITUS® modulů umožňuje flexibilní užití technologie vláken.
Soulad s MSA (Multi Source Agreement) standardem zajišťuje kompatibilitu s jinými výrobci.

l  Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) modul
l  Podporuje DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
l  Kompatibilní s následujícími výrobci: Allied Telesis, Allnet, CISCO, Dell, D-Link, Edimax, Hirschmann,
Huawei, Intellinet, KTI Networks, Level One, Linksys, Netgear, PLANET, Tenda, TP-Link, TRENDnet, ZyXEL, ZTE
l  Dvousměrný WDM Modul - je potřeba jen 1 vlákno
l  Vysoká kvalita a excelentní spolehlivost
l  1.25 Gbps Max. rychlost dat
l  V souladu s IEEE 802.3z Gigabit Standardem
l  Class 1 laser produkt v souladu s EN 60825-1
l  Jednoduchá instalace plug-and-play
l  V souladu s MSA (Multi Source Agreement)
l  Hot pluggable
l  Konektor: 1x LC Simplex
l  Vlnová délka: Tx 1550nm / Rx 1310nm
l  Transmission Power: Minimum -5 dBm, Maximum 0 dBm
l  Sensitivity receiving power: minimum -24 dBm
l  Pro vzdálenost do 20km
l  Vhodné pro 09/125µm Singlemode Fiber Cables
l  Bezpečný rychlo-uzamykací mechanismus
l  3.3V power supply
l  Vhodný modul pro protější stranu: DN-81003

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: