Ratchet and Clank: Rift Apart (PS5) CZ

Kód: RATCHET
Akce Tip
Neohodnoceno
839 Kč 693 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

hra pro PlayStation 5 • akční adventura • české titulky • hra pro 1 hráče • od 7 let • vydáno 11. 6. 2021 • haptické vibrace, adaptivní spouště

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ratchet & Clank: Rift Apart, PlayStation 5

Některé videohry prostě nestárnou. A jejich hrdinové už vůbec ne. Zářným příkladem toho je dobrodružství intergalaktických dobrodruhů Ratcheta a Clanka, které teď můžete zažít i na moderní herní konzoli Sony PlayStation 5. Ve hře Ratchet & Clank: Rift Apart se postupně proskáčete podivuhodnými dimenzemi a pokusíte se polapit zlého císaře z jiné reality.

Těšit se přitom můžete na celou řadu fantazijních světů, strhující vizuální zpracování i pestrou paletu více či méně bláznivých zbraní. Vedle starých známých hrdinů se navíc setkáte i s novou bojovnicí lombaxského odboje, která bude stát v rozhodujících bitvách na vaší straně.

Hra vychází exkluzivně pro platformu PS5, jejíž výhody využívá skutečně naplno. Při hraní tak pracuje s impozantní grafikou, haptickými vibracemi i třeba adaptivními spouštěmi. Vydává ji renomované studio Insomniac Games.


Zlo má tentokrát podobu robotického císaře

Hra Ratchet & Clank: Rift Apart vás postaví do role známých intergalaktických dobrodruhů, kteří se tentokrát postaví tváří v tvář zlému robotickému císaři. Ten totiž postupně dobývá mezidimenzionální světy a ten váš má být dalším na řadě. Nezbývá tedy než vzít do rukou nehorázně předimenzované zbraně a zachránit, co se dá.

Zapomeňte na fyzikální zákony

Jakmile jsou v akci Ratchet a Clank, začne být v boji s nepřítelem možné úplně všechno. V této hře se tak budete vznášet nad městem, prolétávat mezi dimenzemi i používat neuvěřitelné vynálezy, které popírají všeobecně uznávané fyzikální zákony. Počítat přitom můžete i s nevšedními zbraněmi, jako je třeba rychlopalná pistole, zastřihávací rozprašovač či třesbomba.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na PS5
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: