SC/APC-SC/UPC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 1m bílý simplex

Kód: 8679
Tip
Neohodnoceno
Značka: Optix
80 Kč 66 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení

Optický simplexní patchcord s FLEXI vláknem G.657.B3 (alternativa EZ-Bend) vhodné zejména pro FTTh aplikace

 

Patchord je určený pro mechanicky náročné aplikace. Kabel s tímto vláknem má sníženou citlivost vůči makroohybům a je navržen tak, aby odolal "nešetrným" způsobům instalace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Patchord nabízí nejnižší průmyslovou ztrátu signálu v důsledku ohýbání napříč úplnému spektru vlnových délek od 1260 do 1625 nm, při současném zajištění dlouhodobé pevnost a spolehlivost vláken. Může být navinut do smyčky s poloměrem 2,5 mm

 

• 0,20 dB způsobené ztráty při 1550 nm a 0,30 dB způsobené ztráty při 1625 nm.

• konstrukce vlákna v oblasti makroohybů vysoce překračující požadavky ITU G.657.B3

• zpětná kompatibilita s vlákny dle doporučení G.652.D

• vhodný pro mechanicky náročné aplikace s ostrými ohyby o malém poloměru

• snadno svařitelný s vlákny dle doporučení ITU G.652.D

 

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

 

Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

 

Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657B3

Konektory: SC-SC

Broušení: APC-UPC

Barva: Bílá

Armorování: NE

Plášť: LSZH

Průměr: 2mm

Délka: 1m

Provedení: Simplex

 

Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabely a konektory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: