ZyXel SFP10G-LR-ZZ0101F SFP Plus Transceiver - LR dlouhý dosah(10km)

Kód: 1092
Neohodnoceno
Značka: Zyxel
8 860 Kč 7 322 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Zyxel SFP10G-LR, SFP Plus Transceiver (10km)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží pochází z oficiální české distribuce.
Výrobce: Zyxel
Part Number: SFP10G-LR-ZZ0101F

Zyxel SFP10G-LR, SFP Plus Transceiver (10km)

Konektor: Duplex LC
Vlnová délka: 1310 nm
Max. vzdálenost: 10 km
Typ: single mode

 Provedení transceiveru jako samostatné jednotky přináší maximální flexibilitu při údržbě sítě. Uživatelé ocení možnost přidávat transceivery dle potřeby a provádět upgrady nebo opravy infrastruktury pouhou výměnou transceiveru bez nutnosti měnit celé zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Access pointy a routery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: