Aten CS-52A KVM přepínač Hybryd PS/2 kláv.,USB myš 2 PC, audio

Kód: 7821
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: Aten
1 190 Kč 983 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

2-port KVM Hybrid PS2 + USB mini / audio / 1.2m kabely

 

Detailní informace

Detailní popis produktu"Prostě lepší spojení"


Společnost ATEN, založená roku 1979, se specializuje na výrobu inovativních řešení pro malé, střední i velké firmy, na profesionální audio/video, zelenou energii i domácnosti. Společnost spojuje všechny své produkty pod jednou značkou - ATEN, s cílem poskytnout efektivní a konzistentní standard služeb. V jejím portfoliu vyniká široká nabídka vysoce kvalitních KVM switchů, mezi které patří i ATEN CS-52A.


Výrobce
ATEN


Ovládejte více počítačů z jednoho místa


KVM switch ATEN CS-52A umožňuje 2 připojeným počítačům sdílet jednu klávesnici, myš, monitor a případně i další připojené periférie. KVM switch je ideální pro správu serverů i sdílené ovládání domácích počítačů. Použití KVM switche ATEN CS-52A je nejenom praktické, ale zároveň vede i k větší přehlednosti a úbytku otravných kabelů.


Typ switche Určeno pro
KVM 2 PC
Kabelový KVM switch pro váš domov i firmu


KVM switch ATEN CS-52A je se svým kabelovým formátem vhodný všude tam, kde je prostor nedostatkovou komoditou. Díky svým kompaktním rozměrům a vysoké flexibilitě se vejde prakticky všude a nebude vám překážet. Nechybí navíc ani možnost vzdáleného přepínání portů. (název) nalezne využití doma i ve firemním prostředí.


Formát
Kabelový


Jednoduché a flexibilní přepínání


Každý KVM switch umožňuje výběr právě ovládaného počítače. U KVM switche ATEN CS-52A je toto řešeno jak na úrovni hardwaru, tak na úrovni softwaru. To znamená, že přepínání se provádí pomocí fyzických tlačítek na switchi i pomocí grafického rozhraní či klávesových zkratek. Toto řešení kombinuje jednoduchost a spolehlivost hardwarového přepínání s flexibilitou toho softwarového.


Přepínání
Hardwarové i softwarové


Rozhraní k připojení ovládacích prvků


Pro většinu KVM switchů platí, že pro správné fungování je nutné připojit další periférie pro ovládání připojených počítačů. Při výběru toho správného switche je důležité zvážit, jaká rozhraní pro tyto periférie potřebujete. KVM switch ATEN CS-52A nabízí následující rozhraní:


Rozhraní pro připojení konzole:
 
Mini Jack – je zmenšenou verzí klasického 3.5mm audio jacku. Umožňuje připojení různých audio zařízení, jako jsou sluchátka či reproduktory. Díky němu můžete přehrávat hudbu a zvuk z filmů, videí a her, které jsou na právě ovládaném počítači.

Počet portů
2
 
PS/2 – je starší konektor používaný k připojení myší a klávesnic pro ovládání připojených počítačů. Oproti USB nabízí vyšší kompatibilitu se staršími systémy, které nepoužívají operační systém Windows, což oceníte zejména v serverovém prostředí.

Počet portů
1
 
USB – Nejrozšířenější rozhraní pro připojení široké škály různých periférií. Nejčastěji ho využijete pro připojení USB myši a klávesnice a následné ovládání připojených počítačů. Dále je možné ho využít pro připojení USB flash disků, externích disků či jiných USB zařízení.

Počet portů
1
 
VGA  je analogový konektor k připojení displeje pro zobrazení obrazu z ovládaných počítačů. Největší výhodou VGA je vysoká kompatibilita se staršími zařízeními a kompletní nezávislost na softwarové výbavě připojených počítačů.

Počet portů
1


Rozhraní pro zapojení ovládaných počítačů


Jedním z nejdůležitějších kritérií při výběru toho správného KVM switche jsou rozhraní pro zapojení počítačů, které chcete spravovat. Je nutné si určit, která rozhraní budete potřebovat. KVM switch ATEN CS-52A je vybaven následujícími rozhraními:


Rozhraní pro připojení počítačů:
 
Mini Jack – je zmenšenou verzí 3.5mm audio Jacku pro přenos zvukových signálů. Naprostá nutnost, pokud potřebujete přenášet zvuk z počítače do KVM switche (nebo obráceně). Stačí pomocí kabelu propojit počítač s KVM switchem a ten se postará o zbytek.

Počet portů
5
 
PS/2 – Starší konektor pro připojení klávesnicí a myší. Vyznačuje se skvělou kompatibilitou se staršími systémy bez operačního systému Windows. Tento konektor slouží k přenosu vstupních signálů k připojenému počítači.

Počet portů
2
 
USB – Univerzální konektor k propojení KVM switche ATEN CS-52A a ovládaných počítačů. Nejčastěji se používá jako vstupní konektor pro signály z klávesnice a myši. Dále se dá použít k připojení externích disků, tiskáren, USB flash disků a dalších všemožných periférií.

Počet portů
2
 
VGA – Starší grafický konektor k přenosu obrazu z připojeného počítače do KVM switche ATEN CS-52A. Oproti modernějším konektorům se vyznačuje podstatně vyšší kompatibilitou se staršími systémy, což oceníte zejména v serverové oblasti.

Počet portů
2


Doplňkové parametry

Kategorie: KVM přepínače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: