Digitus Uniboot Patchcable LC na LC; APC 8o; OS2, 1m, 3mm

Kód: 3399
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Digitus
299 Kč –31 %
digitus uniboot patchcable lc na lc apc 8o os2 1m 3mm 99418558
299 Kč –31 % 205 Kč 169 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.10.2021

Uniboot Patchcable LC na LC; APC 8o; OS2 délka 1m; 3 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zboží pochází z oficiální české distribuce.
Výrobce: Digitus
Part Number: DK-UB293LCA3LCA-01

 

  • Digitus Uniboot Patchcable LC to LC; APC 8o; OS2 legenth 1m; 3mm


  • Konektor: keramická koncovka
  • Konstrukce: LC (IEC 61754-20)
  • Ochrana proti ohybu: jednobarevná
  • Kabel: průměr 3 mm LSZH bezhalogenový
  • Zapojovací cykly:? 500
  • Poloměr ohybu: 3,8 cm
  • Provozní teplota: -20 ° C / + 75 ° C
  • Skladovací teplota: -20 ° C / + 85 ° C
  • Sortiment: Patch kabely s optickými vlákny

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabely a konektory
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: