Digitus

17 položek celkem
phpx1p6Tq 0
Akce Novinka Tip
44 Kč bez DPH
53 Kč

Záslepka slotu s jedním paralelním portem, připojovací kabel s konektorem 26 pin. délka 25 cm, kabel AWG28 

Kód: 3543
digitus uniboot patchcable lc na lc apc 8o os2 1m 3mm 99418558
Akce Novinka Tip
169 Kč bez DPH
205 Kč

Uniboot Patchcable LC na LC; APC 8o; OS2 délka 1m; 3 mm

Kód: 3399
digitus krimpovaci nastroj pro koaxialni kabel 104081820
297 Kč bez DPH
359 Kč

Digitus Krimpovací nástroj pro koaxiální kabel, pro BNC, TNC, UHF, N, RG58, RG62, etc., OD 5 - 5.15 mm

Kód: 4332
digitus kabelovy prevodnikl usb typu c na 4k hdmi 2m 98317985
Akce Novinka Tip
412 Kč bez DPH
499 Kč

Digitus kabelový převodníkl USB typu C na HDMI 2,0 m, 4K/60Hz, 18 GB, CE, bl, zlacené konektoryKabelový převodník USB Type-C ™ na 4K HDMI...

Kód: 3246
Digitus mini GBIC (SFP) transceiver modul
Akce Tip
412 Kč bez DPH
499 Kč

1.25 Gbps BiDi WDM SFP Modul, do 20km, s podporou DDM, Singlemode, LC Simplex konektor 1000Base-LX, Tx1550nm/Rx13

Kód: 5043
digitus adapter pci express x1 2xseriovy 1xparalelni port low profi 104078751
Akce Novinka Tip
459 Kč bez DPH
555 Kč

Digitus Adaptér PCI Express x1 2xseriový +1xparalelní port, +low profile Ideální pro připojení libovolného paralelního nebo sériového zařízení...

Kód: 4245
digitus usb type c 4k hdmi adapter hlinikove sasi kabel 20 cm chipset csl c 001 ie387007
Akce Novinka Tip
462 Kč bez DPH
559 Kč

Adaptér HDMI typu 4K HDMI typu C, délka kabelu 20 cm Hliníkové pouzdro, čipová sada: VL100 / PS176 USB-C ™ - grafický adaptér HDMI pro...

Kód: 3108
Digitus Assmann AK-340415-002-S
Akce Tip
512 Kč bez DPH
619 Kč

DisplayPort kabelový adaptér, DP - HDMI typ A M / F, 0,2 m, s blokováním, HDMI 2.0, akt., CE, zlato, bl Podpora funkce HDMI 2.0Podpora DP ++...

Kód: 6882
digitus adapter usb na seriovy port rs232 2 x rs2
Akce Novinka Tip
Digitus DA-70158
Skladem (1 ks)
528 Kč bez DPH
639 Kč

  Adaptér USB na sériový port, RS232 2 x RS232, typ kabelu, Čipset: FT2232H, 1,5 mPřipojuje až dvě sériová zařízení současně přes port USB...

Kód: 3180
DIGITUS DA-90369
Akce Novinka Tip
DIGITUS DA-90369
Skladem (1 ks)
612 Kč bez DPH
740 Kč

Tenký hliníkový podstavec pro monitor stříbrný Elegantní stoupačka monitoru vyrobená z pevného hliníku - zlepšuje vaši polohu při sledování a...

Kód: 6789
Digitus dokovací stanice pro tablet 1x HDMI, 1x USB3.0, 1x Audio, 1x USB-C (PD)
Akce Tip
669 Kč bez DPH
810 Kč

Dokovací stanice pro tablet 1x HDMI, 1x USB3.0, 1x Audio, 1x USB-C (PD)

Kód: 7254
Digitus DA-70241
Akce Tip
Digitus DA-70241
Skladem (2 ks)
789 Kč bez DPH
955 Kč

Poskytuje pracovnímu prostoru až sedm dalších portů USBNejrychlejší přenosy dat pomocí SuperSpeed USB 3.0Vysoce kvalitní hliníkové...

Kód: 6696
digitus usb c 3v1 adapter pro tri monitory hdmi dp vga 87530813
Akce Novinka Tip
865 Kč bez DPH
1 047 Kč

DIGITUS USB-C™ 3v1 adaptér pro tři monitory (HDMI, DP, VGA)3 další grafická rozhraní na vašem notebooku (HDMI, DP a VGA) - současný provoz až 3...

Kód: 1779
digitus sitovy adapter usb3 0 gigabit sfp vyzaduje modul sfp image1 jpg big ies181321263
Akce Novinka Tip
1 198 Kč bez DPH
1 449 Kč

DIGITUS Síťový adaptér USB3.0 Gigabit SFP (vyžaduje modul SFP) Síťový adaptér USB3.0 Gigabit SFP (vyžaduje modul SFP)Rozšiřte svůj notebook...

Kód: 3243
Digitus DA-73107 USB 3.0, aktivní, prodlužovací, 20m
Akce Tip
1 310 Kč bez DPH
1 585 Kč

Digitus USB 3.0 aktivní prodlužovací kabel délka: 20m, chipset SN65LVPE502, UL, CE, bl   Řešení pro použití USB periferií daleko od...

Kód: 6753
digitus univerzalni dokovaci stanice 87530815
Akce Novinka Tip
2 306 Kč bez DPH
2 790 Kč

DIGITUS Univerzální dokovací stanice, USB-C, 12 portů 4x USB 3.0,1x USB-C, 3x video, RJ45,2x zvuk Univerzální dokovací stanice, USB-C, 12 portů...

Kód: 1776
Digitus Ergonomická pracovní stanice sezení/stání pro stůl DA-90381
Akce Novinka Tip
3 777 Kč bez DPH
4 570 Kč

Digitus DA-90381 VPR 1-0 Ergonomická pracovní stanice sezení/stání pro stůl, monitor 43-81cm (17-32 "), maximální zatížení 8 kg, VESA 75/100...

Kód: 6585

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem

Test 25.1.2023 a deaktivovano